YÜZME VE AÇIK SU HAKEMLERİ SEMİNERDEN GEÇTİ

YÜZME VE AÇIK SU HAKEMLERİ SEMİNERDEN GEÇTİ
  • 23.10.2017
  • 3.116 kez okundu

Türkiye Yüzme Federasyonunun her yıl ekim ayın da tüm illerde düzenlediği hakem semineri ilimizde 22 Ekim 2017 Pazar günü saat 15:00 da Kocaeli Fuar alanında bulunan sivil toplum merkezinde Yüzme ve Açık Su olarak 2 oturumda düzenlendi.

    

 

     Yüzme hakem seminerine toplam 73 kisi , Açık Su hakem seminerine toplam 28 kişi iştirak etti. Kendi illerinde seminere katılamayan hakemleri de ağırlayan Kocaeli Yüzme hakemleri oldukça başarılı bir seminer geçirdi.
     Seminerin açılışına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Muzaffer ÇİNTİMAR da katılarak hakemlere başarılı bir sezon dileğinde bulundu. Ve ilimizde yeni göreve başlayan Yüzme İl temsilcimiz Sayın Barbaros BAYRAM’A da hakemlerin huzurunda teşekkürlerini sunarak başarılar diledi. Sayın Bayram güzel bir ailenin içinde olmaktan mutlu olduğunu belirterek basarîli bir hakem sezonu diledi.
     Yüzme seminer sunumunu ilimiz il hakemlerinden Emrah YILMAZ ve Erkan ÇAKMAK verirken, Açık Su branşında sunumu TYF Açık Su Merkez Hakem Kurulu üyesi Seyfi KIVILCIM vererek sunumlarını gerçekleştirdiler.
    Seminere ev sahipliği yapan Kocaeli Yüzme İl hakem Kurulu As Baskani Sayın Cahit HAN’ da üyeler Gül ÖZEL, Belkis HAYTURAL, Gülay AKYOL, Çiğdem ÇINAR ve Ece CEVİKEL’ i tebrik etti.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ