YUKARI HEREKE FUTBOL ŞENLİĞİNDE MUHTEŞEM FİNAL

YUKARI HEREKE FUTBOL ŞENLİĞİNDE MUHTEŞEM FİNAL
  • 01.08.2019
  • 1.645 kez okundu

Kocaeli Bölgesi’nden gençlerin oluşturduğu 18 takımın mücadele ettiği HERGES 1. BAHAR FUTBOL TURNUVASI, 52 maçın sonunda Muhteşem bir Final Gecesi ile son buldu…

Yukarı Hereke Spor Tesisleri‘nde gerçekleşen turnuvanın her maçı şenlik havasında oynandı. Oynanan tüm maçlara Halkın çok yoğun ilgi gösterdiği turnuvanın Final Gecesine katılan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Hereke Eski Belediye başkanı Esener Maçil, Herges Dernek Başkanı Mehmet Şahin final maçı sonrası Yukarı Hereke gençleri ile birlikte sahada halay çektiler.

Kupa töreninde söz alan Belediye Başkanı Şener Söğüt yaptığı açıklamada:

“ Final maçına gelirken böyle bir manzarayla karşılaşacağını hiç ummadığını, Yukarı Hereke’mizde bu kadar profesyonelce bir organizasyon ve böylesine kalabalık bir seyirci coşkusuna şahit olmaktan büyük mutluluk duyduğunu, bu organizasyonun birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımıza büyük katkı sağladığını” dile getirdi.

HERGES Derneği Başkanı Başkanı Mehmet Şahin Kupa Töreninde yaptığı konuşmada:

“ Bu turnuvayı düzenleyerek, bölgemizdeki gençlerin kaynaşmasını, kardeşllik, dostluk ve muhabbet duygularının gelişmesini, gençlerin sosyal ve kültürel açıdan gelişmelerine de olumlu katkı sağlamayı amaçladıklarını ve bu amaca ulaşmaktan dolayı çok mutlu olduklarını” söyledi.18 takımın mücadele ettiği maçlar sonrasında finale yükselen Atay Spor ve TaşFK takımlarının mücadelesinde, TaşFK’yı uzatmalarda 1-0 yenen Atay Spor kupayı kazanan takım oldu.

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ