YAVUZ’DAN ADAY ADAYLARINA ÇAĞRI

YAVUZ’DAN ADAY  ADAYLARINA ÇAĞRI
  • 05.03.2015
  • 2.090 kez okundu

Haziran ayında yapılacak olan seçimler öncesinde aday adaylıklarına açıklayan isimlere seslenen Bahri Yavuz, seçim kampanyası çerçevesinde destek istedi

 

Kocaelispor, aday adaylarına çağrı yaptı. Dün İmperial Park Otel’de bir basın toplantısı düzenleyen Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, Kocaelispor’un kentin markası, halkın takımı olduğunu dile getirerek, 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimlerinde aday adayı olan isimlere çağrı yaptı. Yavuz, 25. Dönem milletvekili seçimi için Kocaeli’den 150’ye yakın aday adayı olduğunu belirterek, “Adaylarımızın siyasi kimliklerini bir kenara bırakarak çağrıda bulunuyoruz.

Bu kentin en büyül sivil toplum örgütü, en büyük değeri, en büyük markası Kocaelispor’dur. Bizler kimseden milyon dolarlar istemiyoruz. Her biri halkın çocuğu olan adaylarımızdan halkın takımı Kocaelispor’a, ‘O büyük seçim bütçelerinden’ gönüllerinden ne koparsa kabulümüz. Minimum biner TL katkı bekliyoruz. Pazartesi gününden itbaren her hafta kulübümüze katkı verecek milletvekili adayadaylarımızı basın aracılığıyla şehrimizle paylaşacağız” dedi.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ