YARDIMSEVER ROTA

YARDIMSEVER ROTA
  • 16.06.2015
  • 1.989 kez okundu

Düzenledikleri geziler, gerçekleştirdikleri konserler ve en önemlisi farkındalıklarıyla adeta her kesime örnek olan Rota Gezi Kulübü sosyal sorumluluk projeleriyle de takdir topluyorlar.

 

Doğada birlik ve beraberlik sloganıyla çıktıkları bu yolda yaz, kış demeden belirledikleri rotalar doğrultusunda etkinliklerini gerçekleştiren Rota gezginleri, sadece gezmek ve eğlenmekle sınırlı kalmıyor, bir birinden önemli hayırlı işlere de öncülük ediyor.

 

RAMAZAN KUMANYASI YAPIYORLAR

Sevgi evlerindeki çocukları giyindirerek, başlattıkları ‘’Aydınlık Yarınlar İçin Bir El De Sen Uzat’’  projelerine her geçen gün bir yenisini daha ekleyen Rota gezginleri;  ‘’Huzur evi ziyaretleri, okullara kırtasiye yardımları, öğrencilere kıyafet ve ayakkabı yardımları, kitap ve oyuncak kampanyaları da düzenleyerek sosyal sorumluluklarının her zaman bilincinde olmuş ve buna göre hareket etmişlerdir.

Son olarak Ramazan ayına vurgu yaparak, bünyesindeki ekibi ile dar gelirli ailelere Ramazan kumanyası yapmaya karar veren Rota Gezi Kulübü gezginleri, birkaç gün içinde sosyal medyadan bildirimler yaparak daha şimdiden çok sayıda kumanya desteğine ulaştılar. Gebze Kaymakamlığından alınacak dar gelirli aile listesi ile kendi çevrelerinde gördükleri yardıma muhtaç aileleri tespit ederek bizzat kendilerinin dağıtımını yapacağını söyleyen Rota gezginlerinin duyarlı davranışı bir kez daha taktir topladı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ