ÜMİT ŞEKER EĞİTİMCİNİN ÖNEMİNE VURGU YAPTI

ÜMİT ŞEKER EĞİTİMCİNİN ÖNEMİNE  VURGU YAPTI
  • 22.12.2015
  • 2.241 kez okundu

ŞEKER EĞİTİMCİNİN ÖNEMİNE VURGU YAPTI…

Bölgemiz antrenörlerinden Ümit Şeker boş durmuyor.İstanbul büyük şehir belediyesi tarafından düzenlene eğitimcinin eğitimi programına davet edildi 12 Hafta süren eğitim;

ANTRENÖRLÜK FELSEFESİ VE LİDERLİK, SPORDA İLETİŞİM BECERİSİ, SPORDA PSİKOLOJİ VE PERFORMANS, SPORDA BECERİ ÖGRENİMİ VE ANTREMAN PLANLANMASI, YÖNETİCİ,ANTRENÖR,SPORCU VE VELİ İLİŞKİLERİ, SPORDA MOTİVASYON, FARKLILIKLARIN YÖNETİMİ, SPORDA YARALANMA VE İLK YARDIM, ÇATIŞMA YÖNETİMİ VE SORUN ÇÖZME BECERİSİ, SAĞLIKLI NESİLLER İÇİN SPOR KÜLTÜRÜ VE OLİMPİZM, SPORDA GİRİSİMCİLİK VE ETKİNLİK YÖNETİMİ, SPOR TARİHİ VE MİRASI BEDEN DİLİ VE İHTİBAR YÖNETİMİ, YEREL YÖNETİMLERDE REKREASYON VE SPOR UYGULAMALARI konularında eğitim aldı.

ümit-seker

Eğitimde birde konuşma yaptı konuşmasında eğitimin önemi ve eğitimcinin önemine vurgu yaptı:

SAYGI DEĞER HOCALARIM KIYMETLİ MESLEKTAŞLARIM. İNSAN EĞİTİMLE DOĞMAZ AMA EĞİTİM İLE YAŞAR, Bizlerin de bu sektörün emekçileri olarak sürekli bilgilerimiz güncelemeye ve eğitime açık olmaya ihtiyacımız var.Bu tip seminerler ve kurslar sayesinde kendimiz yenileme şansını veren İstanbul büyük şehir belediye başkanı sayın Kadir Topbaş‘a ve değerli hocalarımıza Güven erdil, Sema özdemir. Rıza çalımbaya projenin ev sahipliğini yapan Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü yetkililerine, ayrıca projenin koordinasyonunu sağlayan sayın Turgay Biçer hocama ve sayın Osman Avcı hocama antrenörler adına teşekkür ederim. saygılarımı ve hürmetlerimi sunarım.

HABER:MUALLİM TATLI

11ümit-sekerr111

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ