U-13’LERİN İLLERİ BELLİ OLDU

U-13’LERİN İLLERİ BELLİ OLDU
  • 12.06.2015
  • 2.193 kez okundu

İlimizi U-13 Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek olan takımlarımızın ilk kademe gruplarında yer alacağı iller dün KASKF’de yapılan kura çekimi ile belli oldu

 

U-13 Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi Darıca Gençlerbirliği, Kocaeli Birlikspor, Kocaeli Güneşspor ve Kocaeli 1937 Sekaspor temsil edecek. Dört takımımızın şampiyonanın ilk eleme turu olan birinci kademede mücadele edecekleri gruplar, dün yapılan kura çekimi ile belli oldu. Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) binasında yapılan kura çekimine takımların temsilcileri katıldı.

 

Gruplar belli oldu

KASKF Başkanı Murat Aydın’ın başkanlığında gerçekleştirilen kura çekimine Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Darıca Gençlerbirliği adına İbrahim Erestin, Kocaeli 1937 Sekaspor adına Cihan Çetin, Kocaeli Birlikspor adına Ali Gürdal ve Kocaeli Güneşspor adına Ali Şentürk katıldı. Kura çekimi sonunda ilimizi U-13 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Grubu’nda mücadele edecek takımlarımızın grupları belli oldu.

 

Ağa şampiyonluk istedi

Kura çekimi öncesinde takımlara başarıla dileyen Mithat Ağa, temsilcilerimizden şampiyonluk istedi. 17-20 Haziran tarihleri arasında oynanacak olan U-13 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Grupları için takım temsilcileri anlaşamayınca kura çekimi yapıldı. Kura çekimi sonrasında Darıca Gençlerbirliği ve Kocaeli Birlikspor Edirne, Kocaeli Güneşspor ve Kocaeli 1937 Sekaspor ise Sakarya grubunda yer aldı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ