TFF DARICA’YI ‘GÜNAH KEÇİSİ’ İLAN ETTİ

TFF DARICA’YI ‘GÜNAH KEÇİSİ’ İLAN ETTİ
  • 31.03.2015
  • 2.258 kez okundu

Kırıkhanspor-Darıca G.B maçında yaşanan olayların ardından, TFF Hukuk Müşavirliği tarafından temsilcimiz Darıca G.B için şok bir açıklama yapıldı.

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Sportif Direktör İlter Kasap, Kaleci Antrenörü Metin Meral ve futbolcu Bülent Uzun’u PFDK’ya sevk etti. Gerekçe olarak ‘’Sportmenliğe aykırı hareket’’ olarak gösterildi. Sevk raporunda, Kırıkhanspor’dan hiçbir kulüp yöneticisi ve idarecisinin olmaması dikkat çekti. İlter Kasap ve Metin Meral’e saldırıda bulunan şahısların PFDK’ya sevk edilmemesi şaşkınlık yaratırken, TFF Hukuk Müşavirliği’nin bu kararı ‘’Düşündürücü’’ olarak yorumlandı.

 

İŞTE TFF HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ TARAFINDAN YAPILAN YAZILI AÇIKLAMA:

Darıca Gençlerbirliği Kulübü kaleci antrenörü Metin Meral’in 29.03.2015 tarihinde oynanan Kırıkhanspor – Darıca Gençlerbirliği Spor Spor Toto 3. Lig 1. Grup müsabakasındaki “hakareti” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 41. maddesi uyarınca 31.03.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine,

Darıca Gençlerbirliğispor Kulübü idarecisi İlter Kasap’ın aynı müsabakadaki “hakareti” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 41. maddesi uyarınca 31.03.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine,

Darıca Gençlerbirliğispor Kulübü futbolcusu Bülent Uzun’un aynı müsabakadaki “hakareti” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 41. maddesi uyarınca 31.03.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. mahmut dedi ki:

    SAHIPSIZ KENTIN SAHIPSIZ TAKIMI BU ULKEDE GÜCÜ YETEN YETENE

YORUM YAZ