TAYFUNSPOR KARAR AŞAMASINDA

TAYFUNSPOR KARAR AŞAMASINDA
  • 06.07.2015
  • 2.188 kez okundu

Amatör Süper Lig’in yeni ekibi Tayfunspor, 11 Temmuz cumartesi günü kulüp binasında futbolcularla yapacağı toplantıda ligde kendi kaderini belirleyecek

 

Son iki sezondur başarılı çıkışını sürdüren Gebze Tayfunspor geçtiğimiz sezon Amatör Süper Lig’e yükselmeyi başarmıştı. Yeni sezon öncesinde kulüp başkanının istifası ile sarsılan Gebze Tayfunspor yönetimi çıkmaza girdi. Tayfunspor yönetim kurulu üyesi Cengiz İdacı yaptığı açıklamada kulübe başkanlık yapacak çalışmaların istedikleri gibi gelişmediğini ifade etti.

 

Gençlerle yola devam ederiz

İdacı, 11 Temmuz cumartesi günü kulüp binasında futbolcularla bir görüşme yapacaklarını ve futbolcuların düşüncelerini alacaklarını ifade etti. İdacı kadroda yer alan futbolcuların takımda kalmak istememeleri gibi bir düşünceleri olursa yeni sezonda genç bir ekiple mücadele edeceklerini belirtti. İdacı genç oyunculara güvendiklerini dile getirdi.

 

Kulüp sahipsiz kalmaz

Başkanın istifası sonrasında yaşadıkları şoku atlattıklarını dile getiren İdacı, “Gebze Tayfunspor son yıllarda başarılı bir grafik yakaladı. Bu başarının devam etmesi için güçlü bir yönetime ihtiyaç var. Kulüp başkanlığı için aday bulunamadığı takdirde kulübüsahipsiz bırakmayız. Gücümüz oranında Amatör Süper Lig’de mücadele ederek kalıcı olacağız” şeklinde konuştu.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Gebzesporlu dedi ki:

    Türkiye de amatör kulüplerin haberlerini okuyabilecegimiz site çok güzel tayfun spor eski başkanı murat başkan oyuncularina başkanlık değil adeta abilik yapmıştır umarım tayfun spor başarı üzerine başarı katacaktır. .

YORUM YAZ