TAYFUNSPOR DA HAREKETLİ SAATLER

TAYFUNSPOR DA HAREKETLİ SAATLER
  • 23.07.2015
  • 2.671 kez okundu

İki sezondur art arda aldıkları şampiyonluklarla süper amatör kümeye yükselen Tayfunspor, sezon bitiminin ardından şampiyon başkan unvanlı Murat Nuri Demirbaş‘ın istifası ile sarsılmıştı.Süper amatörde şampiyonluk yaşamak için yeterli desteği etrafında göremeyen ve ekibi içinde farklı görüş ayrılıkları olduğu için Murat N. Demirbaş ve ekibi komple görevden ayrılma kararı almıştı.

Süreç içerisinde yeni başkan arayışları devam etmesine rağmen Tayfunspor‘un büyüklerinin Murat Demirbaş’a sürekli olarak kulübü sahipsiz bırakma söylemleri ve toplantı tekliflerine en sonunda olumlu yanıt veren eski başkan Demirbaş’la Cumartesi günü toplanma kararı çıktı.

Her türlü sürprize gebe olan toplantıdan, Tayfunspor camiasının beklentisi Murat Nuri Demirbaş’ın tekrar başkanlık görevini kabul ederek kulübün başına geçmesi arzu ediliyor.

HABER:BAŞAR ÖZKAN

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. HASAN BİLİR dedi ki:

    Bence bugünün en güzel haberi bu olmuş desenize şimdi süper amatör karışacak tayfun geldiği gibi gider diyenler şimdi ne yapacak merak konusu inşallah toplantıdan güzel haberler çıkar bu takıma Murat Başkan yakışır seni seviyoruz şampiyon başkan

YORUM YAZ