Sultanorhan Spordan Açıklama

Sultanorhan Spordan Açıklama
  • 14.08.2018
  • 3.248 kez okundu

 

Kesinleşmiş olan bir açıklamamız yok yanlış bilgiye yanlış anlaşılmaya sebebiyet olunuyor hem Gebze’mize hem Sultanorhan sporumuza zarar verir. Kulübümüzün kapanma söz konusu değil bu sezon lige girmeyeceğimiz dorudur ama kapanma söz konusu değildir.

 

Tesis alanımızın yeri Kocaeli Büyük Şehir Belediyesine ait ödememizi yapıyoruz. Ancak Kocaeli Belediyesi bize çıkın derse tesis alanımızı bulunduğu arsayı belediyeye teslim ederiz tesis binamızı başka alana taşırız. Tesis kulübün kendisine aittir böyle bir devirde söz konusu değildir.

Yılarca kulübün başkanlığını yapmış olan sayın ilçe başkanımız İrfan Ayar sürprizlerinin olacağını kulübü tekrar ayağa kaldıracağına inanıyoruz. İrfan ayar dönemin de çok deneyimli hocalar ve futbolcular bulunan SultanOrhan büyük bir aile sadece biraz zamana ihtiyaç var. Tesislerde büyük emeği olan ayar kısa sürede kulübü topliçaktır.

İlçe başkanımız İrfan ayarın oğlu olan Faruk ayar kulübü en çok sahiplenen arasında kötü gidişata dur demek için elinden geleni yapıyor.

 

bir açıklama Gelmeden basında bu tür haberlerin yapılması üzücü buluyoruz kesin açıklamamız yarın yapı caz SultanOrhan Spor kulübü.   

HABER: MUSTAFA BAL

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ