SOSYAL TRİBÜN KENDİ MAÇINIZIN TARAFTARI OLUN

SOSYAL TRİBÜN KENDİ MAÇINIZIN TARAFTARI OLUN
  • 11.02.2017

Sosyalar Tribün Nedir? Ne Değildir?

Sosyal Tribün halısahalarda ki heyecanı, sosyal medyaya taşımayı amaçlayan bir platformdur. Amacımız yakın zamanda üye halı sahalarımızı artırarak, halı sahada maç yapan futbol severlerin toplandığı platform olmak. Sahadaki maçın heyecanını, dışarı taşıdığımız bu platformda;Kendi maçınızı izlediğiniz gibi aynı sahada veya başka sahada oynayan futbolcularında maçlarını izleyip, değerlendirebilirsiniz. Dişinize göre rakiplerle maç yapabilirsiniz.

HD Görüntü Kalitesiyle, Maç Heyecanı Hiç Bitmeyecek!!

Hüseyin abinin o muhteşem çalım yemesi, Ümit’in rovataşası, Ekrem’in sakatlanıp maça devam etmesi ve Ahmet’in final maçında son dakika gölü…  Sosyal Tribün projesinde önceliğimiz bu anıları ölümsüzleştirmek; Ve bu anıları sevdiklerinizle paylaşmak. Sanal Gerçeklik teknolojisiyle maçı 60 dk izleyebileceksiniz. Ayrıca, 180 derece görüntü ile, sahanın tamamına hakim olabilirsiniz. Gol atılırken, defansta mükemmel hareket yaptım ama göstermediler diyen Hüseyin abiye selam olsun

 

Sosyal Tribün, çeşitli spor müsabakalarının görüntülerini sosyal medyaya ulaştıran bir platformdur. Bu platform Rotech Vision Ltd. Şti. Tarafından hazırlanmıştır.

Sıcaklık haritası. Halısahada oynadığınız maçı analiz ediyoruz

 

  Amaç ve Hedefler

Bu yazılımın sahip olduğu birçok amaçtan, temel amaç olarak sayılabilecek amaçlar aşağıda sıralanmıştır.

1. Eğlence sektörüne heyecan katarak farkındalık yaratmak.
2. İnsanların vazgeçilmezi olan sosyal medya ile sporu bir araya getirerek sporu ve sporcuyu sevdirmek.
3. Spor tesislerine rekabet üstünlüğü kazandırmak.

 

 Misyon

İnsanların severek yaptıkları sporu sosyal medya farkını kullanarak etrafındaki insanlarla paylaşma imkanı sağlamak.

Sosyal Tribün Sistemi

Bu sistem, Rotech Vision şirketinin geliştirmiş olduğu spor komplekslerine yerleştirilen kamera sistemi sayesinde ULTRA HD görüntü kalitesi ve Sanal Gerçeklilik(Virtual Reality) Teknolojisini bir araya getiren yeni nesil kamera sistemidir.

Maçtan sonra kullanıcıların, maçlarını izleyebileceği ve kendine özel videoları sosyal medyada paylaşabileceği, mobil arayüzü destekleyen internet sitesidir. Aynı zamanda oyuncuların performansı analiz edilerek ısı haritası oluşturulur.

Faydalar

1. Sporu Sevdirmek

Popüler olmayan spor dallarının bilinebilirliğini arttırmak, amatör sporun değerine değer katmaktır.

Günümüzde, insanların uzun zaman geçirdiği sosyal medya ortamlarında sporu hatırlatmak.

3.2. Sporcuyu sevdirmek​
Sporcunun paylaştığı görüntüleri sosyal medya aracılığıyla bireylere ulaştırarak sporcunun bilinirliğini arttırmak.Amatör spor yapılan tribünleri, sosyal medya kullanıcıları ile doldurmak.

 

HÜSEYİN NERGİS’E YENİ İŞ ORTAKLIĞINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Spor Camiasında Bilinen TFF İASKF TERTİP KOMİTESİ KULÜPLERDEN SORUMLU DENETÇİ,Arnavutköy Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkan yardımcı ve Arnavutköy SAL LİGİ takımlarından olan Gaziosmanpaşa Yeniköy Spor Yönetici olan
HÜSEYİN NERGİS ile Sosyal medya uygulaması niteliğinde olan kamera hizmetleri SOSYAL TRİBÜN firması ile iş ortaklığına başlamıştır.

HÜSEYİN NERGİS 0543 233 0686

 

HABER : FATİH YAVUZ

 

 

 

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ