SOMUT BİR CEVAP BEKLENİYOR

SOMUT BİR CEVAP BEKLENİYOR
  • 21.04.2015
  • 2.016 kez okundu

Her sezon bitiminde olduğu gibi bu sene de Gebzespor’da sessizlik hakim. Geçtiğimiz hafta istifa kararını açıklayan İlker Çakır, “Büyüklerimiz desteğini vermezse tek başıma bu yola devam etmem zor. Destek şart” diyerek son sözünü söylemişti.

 

SÖZ KÖŞKER’DE

Gebzespor’da yapılan icraatların takdire şayan olduğunu sezon içerisinde vurgulayan ve Başkan İlker Çakır’ın sevilen, çok başarılı bir spor adamı olduğunu belirten Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yeni sezon öncesi destek verip vermeme konusunda net bir açıklama bekleniyor. Daha önceden yapılan kısa görüşmelerde “Yanınızdayım, arkanızdayım” gibi ifadeler kullanan Köşker’in bu hafta içerisinde basına net bir açıklama yapması bekleniyor.

 

BÜYÜKLERİMİZ YANIMIZDA

OLMAYINCA EZİYORLAR

Kentimizde ve ülke genelinde Belediye destekli takımların başarı oranlarının daha fazla olduğunu ifade eden İlker Çakır, “Sahaya çıkan hakemler bile önce protokole bakıyorlar. Takımın sahiplenme durumunu gözden geçiriyorlar. Maçlarımıza milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız geldiği anda daha güçlü olduğumuzu göstermiş oluyoruz. Bu işlerde maddi destekten ziyade manevi kuvvette çok önemli rol oynuyor. Biz Belediye Başkanımıza hac ziyareti öncesi helalliğimizi verdik ve geldiği maçlarda en iyi şekilde ağırladık. Tribünlerde küfrü yok ettik. Gebzespor’u ailelerin sevgiyle kucaklaştırdık. Bunlar birlik ve beraberlikle olan işler. Mülki amirlerimiz yanımızda olmayınca yalnız kalıyoruz” dedi.

 

KONGRE 30 MAYIS’TA

İlker Çakır’ın önceki gün yaptığı açıklamasında Genel Kurul’un 30 Mayıs’ta yapılacağını ifade etmişti. Bu süre zarfında çıkacak adaylara da vereceği desteği “Boynumun borcudur” diye hitap eden Çakır, kişisel katkı sağlayacağını bildirmişti. İlker Çakır Gebzespor’u eski günlerine yeniden kavuşturmak için ciddi planlar ve harcamalar yapmayı yeniden planlarken burada belediye desteğini almadan ilerlemesinin zor olduğunu belirtiyor. En azından Gebzespor’a tahsis edilecek kurban yerlerinin geliri bile Mor Menekşelere ve İlker Çakır’a şampiyonluk yolunda nefes aldıracak.

HABER: MESUT ÜLKER

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ