SİNAN ENGİN TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ İLE ANLAŞTI

SİNAN ENGİN TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ İLE ANLAŞTI
  • 26.06.2016
  • 2.750 kez okundu

Geçen sezon 12 Bingölspor‘da Genel Menejerlik görevinde şampiyonluk yaşayan daha öncede Cizrespor ile bu heyecanı yaşamış olan Sinan Engin lakaplı Muzaffer Şengül Tatvan Gençlerbirliği ile anlaştı.

 

Gittiği takımlarda şampiyonluk parolasına yaklaşan ve hedefine ulaşması ile ünlü futbol adamı Muzaffer Şengül 2016-17 sezonu için Tatvan Gençlerbirliği Sportif Teknik Direktörlüğü görevine getirildi. Cizrespor’da Sinan Engin tezahüratları ile tanınan Muzaffer Şengül bu konu hakkında sosyal medya hesabında şu şekilde bir açıklama yaptı:

12805751_485723008286087_7886339080428101399_n

2016-2017 sezonu Tatvan Gençlerbirliği’ne Sportif Direktör olarak anlaştım. Tatvan şehri potansiyeli yüksek futbolla oturan ve futbola kalkan bir şehir taraftar potansiyeli çok yüksek futbola hasret başarıya aç bir şehir. Tatvan Gençlerbirliği şampiyonluk hedefi olduğu için bu görev aldım. Değerli Başkan’ımız Muhsin Obalı önderliğinde yönetici arkadaşlarla birlikte Tatvan’a büyük bir futbol heyecanı verip sezon sonu şampiyon yapacağımıza inanıyorum. 

Sinan Engin lakaplı Muzaffer Şengül Beyaz TV‘de Ertem Şener‘in sunduğu ve eski Beşiktaş’lı futbolcu ve yönetici Sinan Engin’in yorumcu olduğu Beyaz Futbol‘a da konu olmuştu.

CİZRE SPOR BEYAZ FUTBOLDA
:…..VİDEONUN TAMAMINI İZLEYEBİLİRSİNİZ……:
Cizre Spor Menajeri Muzaffer Şengülün Cizreliler tarafından Sinan Engine benzetilmesi ve Stadda Sinan Engin diye çağrılması Sinan Engin ve Ertem Şenerin Sunduğu Beyaz futbolda konuşuldu. Cizre Spor selam yollayan ikili yakında bir maça gelmeye çalışacaklarını söylediler. Teşekkürler Sinan Engin Ve Ertem Şener. Bilhassa Muzaffer Şengül
Ertem Şener Ve Sinan Engin Cizre Sporun fahri taraftarı olduklarını da dile getirdiler.

Videoyu bize ulaştıran üyemiz Nimet beye teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Cizre Botan Spor paylaştı: 10 Şubat 2015 Salı

Sinan Engin Ve Ertem Şenerin Sunduğu BEYAZ FUTBOLDAN Cizre’ye Selam
Sinan Engin Cizre Sporumuzun menajeri Muzaffer Şengüle de selam yolladı.

Cizre Botan Spor paylaştı: 1 Şubat 2015 Pazar

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ