SCS OTO LASTİK DERİNCE BİRLİKSPOR’A FORMA SPONSORU OLDU

SCS OTO LASTİK DERİNCE BİRLİKSPOR’A FORMA SPONSORU OLDU
  • 07.11.2018
  • 1.994 kez okundu

Gebzeli işadamından örnek davranış

Gebze  ilçesinin sevilen iş adamlarından ve spora yaptığı yardımlarla adından söz ettiren SCS Oto Lastik Şirketinin sahibi Ömer Hayır önceki gün Birinci Amatör Küme takımlarından Derince Birlikspor’a  forma sponsoru olup örnek davranışı ile sporseverlerin gönlünü fethetti.

 

SCS Oto Lastik Sponsor oldu

Bir dönem Gebze Kirazpınarspor’da yöneticilik yapan ve aynı zamanda Gebze ilçesinde amatör Spor Kuilüplerine ve sporculara yaptığı yardımlarla  tanınan ve sevilen iş adamlarından  Tatlıkuyu Mahallesi Hanibal Caddesi No 20 adresinde SCS Oto Lastik  şirketini sahibi Ömer Hayır önceki gün  Birinci Amatör Küme C Grubunda zirve mücadelesi veren ve yerel ligde her kategoride katılan Derince Birlikspor’a Teknik Sorumlu Şaban Eraslan’ın girişimleri sonucunda  A takım  forma sponsoru oldu. Başarılı iş adamı  formaları önceki gün teslim alma töreninde  duygusal anlar anlar yaşandı.  Forma teslim töreninde Gebze Kirazpınarspor Kulüp Başkanı  Coşkun Aydın, KASKF yönetim kurulu üyesi Gebze temsilcisi Erhan Uzunhasan, Derince Birlikspor yönetim kurulu üyesi Şaban Eraslan ve Metin Coşkun hazır bulundu. Derince Birlikspor yönetim kurulu üyesi Şaban Eraslan ve Metin Coşkun katkılarından dolayı plaket  ve adının yazılı olduğu formayı hediye etti. Tören sonrasında konuklar  birlikte spor konulu sohbet ettiler.

 

PLAKET VE FORMA VERİLDİ.

SCS Oto Lastik sahibi Ömer Hayır  konuşmasında “ilimizin alt yapıda kendi imkanlarıyla liglere katılan Derince Birlikspor forma sponsoru olduk bundan sonra yardımlar devam edecek. Gebze Kirazpınarspor’a yardımlarımız sürüyor.  Elimizden geldiği kadar  Amatör Spor kulüplerine yardımlar yapmak ve gençlerin spor yapmalarnıı görmek beni çuk mutlu ediyor. Yeni sezonda tüm kulüplere başarılar dilerim.” dedi.  Derince Birlikspor yönetim kurulu üyesi Şaban Eraslan konuşmasında sıkıntılı bir dönemde bizlere  destek veren SCS Oto Lastik şirnketini sahibi Gebzeli işadamı Ömer Hayır  yürekten teşekkür ederim. Gebze’den bize destek olup güzel bir örnek sağlayan  Ömer Hayır’ı yürekten kutlarım. İlimizin böyle başarılı ve sporu seven iş adamlarına  ihtiyaçları vardır. İş hayatlarında bol kazançlar dilerken, Gebzede çıok sevdiğimiz dostlarımız oldu. Spor herkesi birleştiren bir güçtür  ve emeği geçenlere teşekkür ederim Bizleri unutmamasını ve Derince ilçesinde dostaları bulunduğu bilmesini isterim” dedi.

 

METİN COŞKUN FORMA HEDİYE ETTİ

Derince Birlikspor yönetim kurulu üyesi  Metin Coşkun iş adamı SCS Oto Lastik Şirketini sahibi Ömer Hayır’a adının olduğu formayı hediye etti.

 

ŞABAN ERASLAN PLAKET HEDİYE ETTİ

Derince Birlikspor yönetim kurulu üyesi  Şaban Eraslan iş adamı SCS Oto Lastik Şirketini sahibi Ömer Hayır’a katkılarından dolayı plaket verdi.

 

 

 

DERİNCE BİRLİK SPOR formaları ÖZKAN SPORTİF tarafından tasarlanıp, tedariki yapılmıştır

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ