ÖMER İŞKEN: HAYDİ AMASYA EL ELE 3. LİG’E !

ÖMER İŞKEN: HAYDİ AMASYA EL ELE 3. LİG’E !
  • 22.09.2016
  • 2.278 kez okundu

Bölgesel Amatör Lig 4. Grup ekiplerinden Yeni Amasyaspor‘un taraftar gruplarından Kobralar Taraftar Grubu Başkanı Ömer İşken açıklamalarda bulundu.

 

Kobralar Taraftar Grubu Başkanı Ömer İşken; ”Amasya’mızın nüfusu 101.800, hayır o kadar istemiyoruz. Amasyalı Yeni Amasyaspor’lu 1000 2000 kişi arıyoruz. Haydi Amasya’m el ele hep birlikte 3. Lig’e projesini hayata geçirelim. Maddi olarak kimler evliyalar şehrinin takımı Yeni Amasyaspor’umuzun yanında…

Yeni Amasyaspor’umuz Ziraat Türkiye Kupası‘nda alınan neticeler ile tarih yazmaya devam ediyor. Kupada yonuna devam eden tek amatör takımız takımımıza sahip çıkalım. 2 yıldır kapısından döndüğümüz 3. Lig’e hep birlikte yürüyelim. Herşeyi kulübümüzün yöneticilerinden beklemeyelim. Amasyaspor taraftarları olarak bizlerde elimizi taşın altına sokalım.” dedi.
EL ELE HEP BİRLİKTE 3.LİĞE PROJESİ

Öte yandan Kobralar Taraftar Grubu Başkanı Ömer İşken 3. Lig projesinden bahsetti.

İşken; bu proje tamamen gönüllülük ilkesine dayanıyor. Bizler Kobralar Taraftar Grubu Yeni Amasyaspor taraftarları olarak gönüllü 1000 2000 kişi arıyoruz. Yeni Amasyaspor Kulübü tarafından açılacak bir hesaba her ay 10 TL yatıralım. 1000 gönüllü ile 10.000 TL 2000 gönüllü 10 TL’den 20.000 TL. Maddi olarak takımımıza katkı sağlayacak Amasyasporlular arıyoruz. Bir sigara parasına dahi şampiyonluk yolunda ihtiyacımız var. Aylık toplanan paralar futbolcularımızın maaşları primleri olarak futbolcularımıza verilsin. Başka amaçlarla kullanılmasın. Taraftar futbolcu arasında güçlü bir bağ oluşsun.

Yeni Amasyaspor Kulübü tarafından bir bankada açılacak hesap bilgileri bütün kamuoyu ile paylaşılsın. Taraftarlarımız da bu hesaba gerekli katkıları yapsınlar. Bu takım bizim, takımımıza sahip çıkalım. Başka Amasyaspor yok. Bu projeyi bizlerle paylaşan Ertuğrul Arslan, Ahmet İşken‘e teşekkür ediyoruz.” diyerek açıklamasını bitirdi.

 

Haber: Okan ÖZKAN

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ömer İŞKEN dedi ki:

    Merhabalar iyi çalışmalar diliyorum.Bizlere karşı göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı Okan Özkan beye ve sitenize Yeni Amasyaspor KOBRALAR Taraftar Grubu olarak çok teşekkür ediyorum.Başarılar diliyorum.

YORUM YAZ