OLAYLAR BİZE MAL EDİLMEMELİ

OLAYLAR BİZE MAL EDİLMEMELİ
  • 02.04.2015
  • 2.228 kez okundu

Geçtiğimiz hafta sonu Cephanelik Stadı’nda oynanan Çamçukurspor ile Kocaeli Yenişehirspor arasındaki mücadelede gerçekleşen olaylara karşılık çıkan haberler için Çamçukuspor yönetimi basın açıklaması yaptı.

 

Çamçukurspor yaptığı açıklamada olayları kısaca anlattı; “Önceki gün Cephanelik Stadı’nda oynanan Kocaeli Yenişehir- Çamçukurspor  maçında her şey normal gidiyordu. 25. dakikada da rakip takım yöneticisi ve 3-5 seyircisi küfür olmadığı halde taraftarımızı tehditkar şekilde küfür ettiklerini beyan ederek üzerlerine yürümüşlerdir. Yönetici arkadaşlarımız küfür olmadığını izah ederlerken arkadan Kocaeli Yenişehirsporlu biri yumruk atmıştır ve olaylar çıkmıştır.

 

BASIN SAĞDUYULU OLMALI

Bazı gazetelerde yazıldığı gibi golden sonra olmuş bir olay yoktur. Bütün basını sağduyuya davet  ediyoruz. Olayların doğrusunu öğrenmeden haber yapmaları hiç hoş değildir.  Artık Çamçukurspor’un yakasından düşsünler bizim sırtımızdan prim  yapmasınlar her hafta kötü çocuk ilan edilmekten kendimizi ifade etmeye çalışmaktan aşırı derece yorulduk.

 

SAHAYA FALÇATA İLE GİRDİLER

Kale arkasında alkol alıp küfür eden şahıslardan biri devre arası saha içini bırakın, soyunma odaları kapısına kadar dayanabiliyor ve takımı tehdit ediyor. Telefonla mahalledeki kahvelerden insan çağırıp olay çıkarmak isteyen de onlar lütfen bunları da görelim orada bulunan bütün basın mensupları bu şahsın resimlerini çektiklerini biliyoruz umarım bize karşı yapılanlar için 3 maymun oynanmaz bir deplasmanda camımız kırılır bir deplasmanda sahaya falçata ile girilir. Bir deplasmanda küfür olmadığı halde öyle olduğunu iddia edip taraftara saldırı yapılır. Ama sonuçta yine ceza gören Çamçukur takımı ve taraftarı olur.

 

BİZ ÜVEY EVLAT DEĞİLİZ

Bugüne kadar Karamürsel’e gelen hiçbir takımın burnu bile kanamamıştır. Hiçbir şekilde fiili hareket olmamıştır. 3-5 kişinin münferit olarak yaptığı şeyleri bütün camiaya mal edilmesi bizi üzmektedir. Eğer bizi bu liglerde istemiyorlarsa bunu aleni şekilde söylesinler bizde kendimize başka bir ligde yer bulalım unutmayın ki Karamürsel de Kocaeli’nin bir ilçesi artık üvey evlat muamelesi görmek istemiyoruz.

 

OLAYLARI BİZ ÇIKARTMADIK

Biz bu il’e sonradan başka şehirden dahil olmadık merkez ilçe olmadığımızdan herkes bize ön yargı ile bakıyor. Kandıra maçında rakip takıma yapılan güzel karşılamayı sadece küçük yazılarla yazan basın bizim suçumuz olmadığı halde işin aslını araştırmadan olayları biz çıkartmışız gibi manşet atmalarını esefle kınıyoruz. Bütün kamuoyundan istediğimiz tek olay lütfen ellerinizi üzerimizden çekiniz. Artık camia olarak gerçekten çok yorulduk insanların ön yargılı gelmeleri ve olaylara bu şekilde bakmaları bizi çok derinden incitmektedir.” dedi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ