MURAT AYDIN BOMBALADI!

MURAT AYDIN BOMBALADI!
  • 28.05.2015
  • 2.541 kez okundu

MURAT AYDIN’DAN HEM NALINA HEM MIHINA

KASKF Başkanı Murat Aydın, Kalıntaş Restaurant’ta basın mensuplarıyla bir araya gelerek önemli açıklamalar yaptı. Aydın, hem yaptıkları hizmetleri hemde eksik kaldıkları noktları şeffaf bi şekilde açıklarken hakkında çıkan idialarla ilgili sert açıklamalarda bulundu ve tüm konulara açıklık getirdi.Federasyon olarak her zaman daha iyisini yapmak adına çalıştıklarını ve ülke genelinin üstünde olduklarını kaydetti. Başkan Aydın, internet sitelerinin yetersiz olduğundan bahsetti. Yeni hazırlıklarımızda internet sitemiz ile ilgili de bir çalışma başlattık. Ancak son 3 yıl süresinde 2 milyon 100 bine yakın bir ziyaretçi sitemizi takip etti.” dedi.

 

SAĞLIK SORUNLARIYLA İLGİLENDİK

Başkan Aydın, sağlık ile ilgili hizmetlere değindi. Aydın, “Ambulans tahsisi konusunda yetersiz kaldığımız söyleniyor ama Kocaeli‘de 34 ambulans var ve 27 sahada maç oynanıyor varın hesabını siz düşünün.Geçen sezon için Acıbadem Hastanesi ile görüşmelerimiz sonucu 40’ın üzerinde sporcumuz ameliyat oldu. Tanesi 1100 liradan 1300 civarı MR çekildi. 2 plastik cerrahi ameliyatı gerçekleşti. Yeni sezon için beklettiğimiz 2 hastane sponsorumuz daha var. Bu arada 5 yıldır bize destek veren Gebze Merkez Hastanesi sahibi Hakan Höbek arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum sporcuların ailelerine kadar desteklerini verdi.” dedi

 

TAKIMLARIMIZA İTİCİ GÜÇ OLDUK

Sağlık hizmetleri adına ciddi paralar harcadıklarını kaydeden KASKF Başkanı Murat Aydın “Tüm sağlık malzemelerini biz üstleniyoruz, 33 sağlıkçımız mevcut, bu noktada ciddi emekler verdik, 30. Kuruluş yılı kutlamamız olacak. Ayrıca Türkiye Şampiyonası’na katılan takımlarımıza destek olduk, örneğin Çayırovaspor’un finaldeki yolculuğunda onlara destek olduk takımlarımıza itici güç olduk olmaya da devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

KURA ÇEKİMLERİNE İLGİSİZLİK VAR

Alt liglerdeki grupların kura çekimlerine ilgi olmadığını kaydeden Aydın, “Maalesef alt kategori gruplarında kura çekimlerine takım yöneticileri ilgi göstermiyor ardından sezon sonunda statü konusunda eleştiriler oluyor. Bunlar statünün bilinmemesi nedeniyle olan şeyler kura çekimlerinde statü konusunda düşünceleri dinliyoruz ama kura çekimlerine ilgi gösterilmeyince böyle durumlarla karşılaşıyoruz.” dedi.

 

TEK İSTEĞİMİZ SPOR YAPTIRMAK

204 üyeden 255 üyeye ulaştıklarını ve her geçen gün büyümeye devam ettiklerini söyleyen Murat Aydın “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na çok teşekkür ediyorum, gençlerin spor yapmasına imkan sunmak adına büyük mücadele ve emek veriyor, tek isteğimiz kötü alışkanlıkların önüne geçerek sporla insanları bir araya getirmek. 13 Bin lisanslı sporcumuz var ve 5 bin müsabaka oynatıyoruz” yorumunu yaptı.

 

PARTİ ELEŞTİRİLERİNİ CEVAPLADI

KASKF’nin altındaki restaurantın kapanmadığını belirten Aydın, “AKP’li vekiller bize ziyarete geldiklerinde spor kulüplerine verilmek üzere davetiye bıraktılar. Biz de davetiye dağıtmak yerine üyelere mesaj attık. Bizi ziyarete gelen CHP ve MHP’liler üyelerimize davetiye bırakmadı. O yüzden o mitingler için böyle bir çağrı yapmayı gerek görmedik. İsteselerdi onlar için de yapardık” şeklinde konuştu.

 

KURBAN SEÇİLDİM

Kocaeli Birlikspor’da başkanlık değil yöneticilik yaptığını ve kulüpten tek kuruş almadığını söyleyen Aydın, “Hiçbir profesyonellik dışı işin içinde yer almadım bugünden sonra da yer almam. Hiçbir maddi ve manevi kötü olayın içinde bulunmadım, bulunmam söz konusu değil. İnsanlar bizlerin oralarda ne durumda çalıştıklarını bilmeden yorumlar yapsa da ben bugüne kadar şahsım olarak kendime yakışmayan durumda bulunmadım” diyerek eleştirileri yanıtladı.

 

HERŞEY KAYIT ALTINDA

Restaurantın KASKF’nin yanında bulunan film platosunda hizmet verdiğini kapanmadığını belirten Aydın, “Düğün nişan gibi günler için kiraya veriyormuşuz. Benim bildiğim bir Celal Güreşen ve Süleyman Karadaş için kiraya verildiğini biliyorum. Bunların kayıtları da KASKF’de var. Başka birine verildiğini hatırlamıyorum. Bunlar da gizli kapalı yapılan birşey değil. Herşey kayıt altında” dedi.

 

PARALARI MUTEMET DAĞITTI

Spor müsabakalarında görev alan personelin paralarını almadığını ve kimseye boş kağıt imzalamatmadıklarının da altını çizen Aydın, “Görevlilere paraları mutemet aracılığıyla ödendi”ifadelerine yer verdi. Kocaeli Birlikspor’da görev aldığı dönem ile ilgili de iddialara cevap veren Murat Aydın, “A takım malzemeleri Samuray’dan aldı. Alt yapılar için de malzemeler İstanbul’dan alındı” şeklinde konuştu.

kaskf-gazeteciler murat aydın-kaskfmurat-ayydın

 

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ