MEDİCALPARK’TAN GEBZESPOR’A DESTEK

MEDİCALPARK’TAN GEBZESPOR’A DESTEK
  • 12.11.2015
  • 2.350 kez okundu

Camianın güvenini yeniden kente aşılanan Gebzespor’a Medicak Park Gebze Hastanesi’nden 50 Bin TL’lik maddi destek geldi..

 

Şampiyonluktan çok borcu olmayan temiz bir Gebzespor’u düşünen Başkan İlker Çakır, yapılan ziyaretlerin meyvesini topluyor. Bir süre önce protokolün desteğini arkasına alarak sağlık kuruluşlarını ziyaret eden ve ilk olarak Medical Park Hastanesi yönetimi ile bir araya gelen Başkan Çakır, Kaymakam Mehmet Arslan ve GTO Başkanı Nail Çiler’in de hazır bulunduğu görüşmede destek talebinde bulunmuştu. Medical Park Gebze Hastanesi yönetimi, Gebzespor’un destek çağrısına kayıtsız kalmadı ve bugün kulübün hesabına 50 bin TL yatırdı. Başkan Çakır, Medical Park Hastanesi’ne teşekkür ederken, bölgemizdeki diğer sağlık kuruluşlarının da beklenen desteği sunması bekleniyor.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Free dedi ki:

    50 bin lira 50 lira olmasın. Daha düne kadar gebze spora yardım etmemek için hemen önünde ki belde aş ye ait otoparka bir lira vermeyen hastane. Servis arabalarını ana cadde ve hastanenin sağından solundan kaldırıyordu. Şimdi hastane personelinin çabaları ile ücretsiz otoparka giriyorlar.

YORUM YAZ