MASA TENİSİNDE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

MASA TENİSİNDE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU
  • 18.03.2016
  • 3.742 kez okundu

Gebze İMH masa tenisi turnuvasında dereceye girenler belli oldu.Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi Genç Hareket tarafından düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası’nda Hüseyin Demir tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu…

Gebze Kapalı Spor Salonu’nda toplam 30 sporcunun katıldığı ödüllü turnuva kura çekilerek eleme usulüyle yapıldı. Büyük çekişme içinde geçen müsabakalar sonunda eleme gruplarında rakiplerini yenen Hüseyin Demir ile Muhammed Erpek finale kaldı. Final müsabakasında da rakibine üstünlük kuran Hüseyin Demir turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuva sonunda katılımcı tüm sporculara teşekkür eden İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze Başkanı Ali Erol,  değişik branşlarda gerçekleştirdikleri turnuvalarla ruhen, manen ve beden olarak güçlü ve sağlıklı bir nesli hedeflediklerini belirterek, turnuva birincisi Hüseyin Demir’e bir çeyrek altın takdim etti.Turnuvada ikinci gelen Muhammed Erpek’e ödülü Gebze İMH yönetim kurulu üyesi Resul Kotan, üçüncü Seyfullah Erol’a da İMH yönetim kurulu üyesi Rüstem Akyol tarafından verildi.

imh-masa-tenisi

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ