MALATYA YEŞİLYURT BLD.SPOR’DA HEDEF BİRİNCİLİK !

MALATYA YEŞİLYURT BLD.SPOR’DA HEDEF BİRİNCİLİK !
  • 31.07.2016
  • 2.186 kez okundu

Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekiplerinden sezona 3. Lig hedefiyle başlayacak olan Malatya Yeşilyurt Belediyespor, birinci etap kamp çalışmalarını Malatya’da Yeşiltepe 3 nolu sahada sürdürüyor.

 

Teknik direktör İsmail Tekin yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanı ziyaret Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı ve Yeşilyurt Belediyespor’un Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Güner ile Yeşilyurt Belediyespor Kulüp Başkanı Dursun Cumali Sucu, teknik heyet ve sporculara yeni sezonda başarılar diledi.

“SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ”
Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı ve Yeşilyurt Belediyespor’un Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Güner, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın destekleriyle bütün spor branşlarına büyük destekler verdiklerini ifade etti.
Güner, Yeşilyurt Belediyespor olarak sporun ve sporcunun yanında olduklarını kaydederek, “2016-2017 sezonunun öncelikle sizlere sonra Yeşilyurt Belediyemize ve Malatya’mıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Geçen sene bu takım çok iyi yerlerde olması gerekirken maalesef küçük kazalarla da olsa dördüncü sırada bitirdi. İnşallah bu seneki hedefimiz birincilik olmalı. Biz o yönde arkadaşlarımıza güveniyoruz hem takımımıza hem teknik patronlarımıza bu noktada gereken bütün desteği belediye olarak vermeye çalışacağız. Gece demeden gündüz demeden hem şehrin imarını yaparken bir taraftan da sporla ilgili çalışmalarımızı devam ettirmeye çalışıyoruz. İnşallah geçen sene küçükte olsa bizim takımın yaşamış olduğu sıkıntıları bir daha yaşamamış olarak görürüz” diye konuştu.

“ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN”
Mehmet Güner, yeni sezonda takıma başarılar dileyerek, şunları söyledi:
“Bizim öncelikle sizden ricamız karşı rakibe onunda bir insan olduğunu ve sizin gibi duyguları olduğunu ve bir yere gelmek için çalıştığını bilmenizi isterim. Dolayısıyla centilmenlik ruhu içerisinde ahlaklı, edepli, birbiriyle konuşmayı bilen, karşı rakibe saygı duyan, çevresine faydalı, toplumuna faydalı, milletine faydalı inşallah sporcular olarak bir seneyi beraber geçirmiş olacağız. Biz ayrılırken tüm arkadaşlarımızın elini sıkarız onları yüreğimize basarız bizimle beraber devam ettikleri müddetçe de sürekli başımızın tacı ederiz. Bunu ben sezon başında söylemiş olayım. İnşallah bundan sonra bir kamp sürecimiz olacak. Bu kampta da değerli hocalarım yönetimdeki arkadaşlarım biz katılabilirsek biz yoksa katılamaz sakta siz bir şekilde kampınızı halledip gelirsiniz. İnşallah sezon başlangıcında tekrar beraber oluruz. Ben yeni katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. Eski arkadaşlarıma da bizimle beraber devam ettikleri için gerçekten tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum. İnşallah bir sonraki sezonda görüşmek üzere diyorum ve hepinizi Allaha emanet ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.”

“SEZON SONUNDA GÜZEL BİR TABLO OLUŞTURACAĞIZ”
Yeşilyurt Belediyespor Kulüp Başkanı Dursun Cumali Sucu ise, yeni sezona büyük bir hedefle girdiklerini ifade etti.
Sucu, iyi bir kadro kurduklarını belirterek, “Öncelikle yeni sezonumuzun Yeşilyurt Belediyemize hayırlı uğurlu olmasını Cenabı-ı Allah’tan temenni ediyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarla hep beraber size bir hayırlı olsun diyelim dedik. Gelemeyen arkadaşlarımızda var onların adına da ben size başarılar diliyorum. Ben öncelikle Belediye Başkanım Hacı Uğur Polat’ın size sevgi ve selamını iletiyorum. İnşallah 2016-2017 sezonunda hep beraber sezon sonunda da bu tabloyu veririz. Şimdiden sizlere başarılar diliyorum. Çıktığınız bu yolda Allah yardımcınız olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

“HEDEFİMİZ DOĞRULTUSUNDA HAZIRLIKLARIMIZ SÜRÜYOR”
Takımın teknik patronu İsmail Tekin, sezon hazırlıklarının verimli geçtiğini kaydederek, bu tür ziyaretlerin kendilerini motive ettiğini belirtti.
Tekin, takım olarak koydukları hedef doğrultusunda sezona en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade ederek, şunları söyledi:
“Sayın başkanım ve yönetim kurulumuz 2016-2017 sezonu için geçen sezonun ikinci yarısının başlangıcından itibaren takımın oluşmasını sağladık. Bugün yaptığımız transferlerle yeni katılan arkadaşlarımız oldu. Onlarda Yeşilyurt Belediyespor’un hedeflerinin ne olduğunu bilinci içerisinde onun içinde tercihlerini bu kulübe kullandılar kolaylık gösterdiler. Ve bizim koyduğumuz hedefe hep birlikte yardımcı olarak yakışacak bir şekilde inşallah hayırlı bir şekilde noktalayacağız. Şimdi tabi her şeyden önce onlar şanslılar yani futbol takımı olarak futbolcularımız çünkü çoğu takımlarda çalıştığım için bu takımın ne kadar düzenli ne kadar profesyonel bir takım yönetimine idareciliğine şahit olacaklar. Ve onun için de şanslılar, biz bu imkanları sağladığınız için sizlere teşekkür ediyoruz.”

 

Kaynak: Malatya Yeşilyurt Belediyespor

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ