LEVENT YILMAZ’DAN AMATÖRE BİLİMSEL İNCELEME!

LEVENT YILMAZ’DAN AMATÖRE BİLİMSEL İNCELEME!
  • 04.11.2020
  • 36.094 kez okundu

Genç Kalespor da başkanlık görevini yürüten genç, saygın ve idealist antrenörlerden ve aynı zamanda akademisyen olan Levent Yılmaz, kabul edilen “Amatör Futbol Kulüplerinin ve Altyapı Antrenörlerinin Sorunlarının Nitel Olarak İncelenmesi” bildirisi ile 18.Spor Bilimleri Kongresinde sunum yapacak…

Kongre Başkanlığını Prof.Dr. Mehmet Günay’ın yaptığı ve ülkemiz ve yurtdışından birçok akademisyen ve futbol insanın dâhil olmak için projeler ve bildiriler hazırladığı bu uluslararası kongreye kabul edilen bildirisi ile sunum yapacak olan Levent YILMAZ bölgemiz için önemli bir değer olduğunu bir kez daha gösterdi.

Daha önce de yurt içi ve yurt dışı birçok Kongre, Seminer ve çalıştaya konuşmacı ve davetli olarak katılan Antrenör ve Akademisyen Levent YILMAZ’ın özellikle Futbol Okulları ve Altyapılar ile ilgili birçok projesinin olduğu ve TFF tarafından bu projelerin değerlendirildiği biliniyor.

 

7-9 Kasım 2020 Tarihleri arasında pandemi önlemleri nedeni ile dijital olarak gerçekleştirilecek bu kongrede birçok spor adamı ve akademisyenle birlikte sunum yapacak olan Sn. Levent Yılmaz’a başarılar dileriz.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ