KUPA FERİKÖYLÜLER’ İN

Fatih Yavuz
Fatih Yavuz
  • 21.05.2017
  • 4.206 kez okundu

   TRiBüN ÇOCUKLARI YEŞİL SAHALARDA
1 Nisan’ da Feriköy, Küçükçekmece, Avcılar, Kağıthane, Kuştepe ve Küçükköy taraftar grupları arasında başlayan Tribün Çocukları Yeşil Sahalarda Futbol Turnuvası’nın finalı bugün Feriköy Stadı’nda Feriköylüler ile Küçükçekmeceliler arasında oynandı.
Küçükçekmeceliler maça Mehmet Sezgin, Alper Arslan, Selçuk Oğuz, Oğuz Hızlı, Ufuk Kaban, Tuncay Rumzum, Ali Kemal İsmailoğlu, Mustafa Eryılmaz, İbrahim Yüksel, Erhan Kurt, Hacı İsmail onbiri ile başlarken; Feriköylüler kalede Deniz, Burak Oktay, Bülent Şayıp, Batuhan Kılıç, Volkan Kılıç, Kenan Çakır, Serhat Kahraman, Gürkan Albay, Ömür Oktay, Özhan Kılıç, Gürkan Balkan ilk onbiri ile sahadaydılar.

KUPA FERİKÖY’ E
Çekişmeli geçen maçta Feriköylüler 4-2′ lik skor ile kupanın sahibi oldu. Feriköylüler’in golleri Gürkan Balkan, Kenan Çakır (2) ve Bülent Şayıp atarken bu gollere karşılık Tuncay Rumzun ve Erhan Kurt’tan geldi.

SEMTİNE SAHİP ÇIKAN TRİBÜN ÇOCUKLARI
Maç sonu açıklamalarda bulunan Gürkan Balkan turnuvaya katılan tüm taraftar gruplarına teşekkür etti ve sözlerine şöyle devam etti. ”Bu turnuvaya katılan semtler ile birlikte İstanbul’a dostluk ve kardeşlik dersi verdiğimizi düşünüyorum. Allah nasip ederse Tribün Çocukları Yeşil Sahalarda Futbol Turnuvası’ın ikincisini daha geniş yapabilmek için çalışmalara başlayacağız. Yaşasın semtine sahip çıkan tribün çocukları.”

   Kupa töreni sonrası takımlar hep beraber birlik beraberlik mesajı vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABER : FATİH YAVUZ

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ