KOMBİNELERE İLGİ DEVAM EDİYOR

KOMBİNELERE İLGİ DEVAM EDİYOR
  • 02.07.2015
  • 3.663 kez okundu

Gebzespor’da kombine satışları hız kazanmaya devam ediyor. Bülent Turhan, Sezai İri ve Furkan Çakır kombine satışları için yoğun bir mesai harcıyorlar.

 

Gebzeli vatandaşların kombinelere gösterdiği ilgi yöneticileri de sevindiriyor. Gebzespor’da son olarak kombine alan Bahri Öz, Murat Erensoy, Bülent Tulun, Kamil Abdullahoğlu, Zirve Ofis Mobilyaları İşletmeleri, Orhan Öztürk, Hayri Karvan, Faruk-Mert Altıntaş, Kuaför Kenan Açıkgöz ve Kokoreççi Şenol Candemir toplamda Gebzespor’a 6.550 TL’lik katkı sağladılar. Başkan İlker Çakır kombine kart sahiplerine Gebzespor’a katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu.

HABER: MESUT ÜLKER

 

Gebze Esnaflarından Biyo Genetik Veteriner Kliniyi Saibi Sayın Bahri Öz Bir Kombine Kartı Alıp 500tl Gebze Esnaflarından Nöbetçi Olta İşletmecisi Sayın Orhan Öztürk Bir Kombine Kartı Alıp 200tl Gebze spora Gebze Ferah Otel İşletmecisi Sayın Kamil Abdullahoglu Bir Kombine Kartı Alıp 1000tl Gebze Konak Otel işletmecisi Sayın Faruk ve Mert Altıntaş Iki Kombine Kartı Alıp 500tl Katkı Yapmıştır İstanbul Poyraz Köyden Kaptanımız Sayın Hayri Karvan Bir Kombine Kartı Alıp 600tl Katkı Yapmıştır Kuafor Kenan Acikgöz kardeşim bir adet taraftar Kombinesi alarak kulübüne 250 TL. Katkıda murat erensoy sezai iri murat sezai Senol Candemir kardeşimiz, Pehlivan kokorec bir adet taraftar Kombinesi alarak kulübüne 500 TL. Katkıda bulunmuştu serdar bulun Zirve ofis mobilyaları gebze spor için 1000 tl vererek kombine katını almıştı

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ