KOK DÖVÜŞ ŞAMPİYONASI CANLI YAYINDA

KOK DÖVÜŞ ŞAMPİYONASI CANLI YAYINDA
  • 08.12.2017
  • 2.718 kez okundu

Moldovya’nın Kişinev şehrinden canlı yayınla FightBox HD ekranlarına gelmeye hazırlanan kickbox dünyasının en önemli markası olan King of Kings Dövüş Şampiyonası, 9 Aralık Cumartesi akşamı 20.00’de seyircileriyle buluşacak.

KOK Dövüş Şampiyonası, Aralık ayında iki hafta üst üste canlı dövüş programı ile izleyicileriyle buluşuyor. Letonya, Riga’dan sonra, Moldovya’nın başkenti Kişinev’de kickbox kurallarına uygun olarak 6 canlı maç FightBox’ta ekranlara geliyor.

Kadınların -52 kg’da kıyasıya yarışacağı KOK Şampiyonası heyecanlı anlar yaşatmaya hazırlanıyor.. Geçtiğimiz Eylül ayında Ukrayna’dan Liudmila Pilipcaek (5-3), Esma Hasshass ile karşılaması gerekirken, bir son dakika sakatlığı sebebiyle karşılaşma iptal edilmişti. Pilipcaek bu defa ringe çıkıyor ve karşısında tecrübeli Türk kadın dövüşçü Feride Kırat (22 – 7 – 4 ) yer alıyor. Kırat, ilk defa yapılan KOK kadın turnuvasında da yerini almıştı.

+93 kg süper ağır siklette Moldovya’dan Maxim Bolotov (13 – 4 – 2), en son kendi ülkesinde, Ukrayna’dan Iurii Gorbenko’yu yendikten sonra KOK’a geri dönüyor. Dikkat çekebilecek bu maçta, rakibi ise Rus asıllı Habib Ibragimov (5 – 2). Diğer karşılaşmaları ise aşağıda bulabilirsiniz.

KOK Hero’s World Series Dövüşleri FightBox HD’de

-73 kg: Denis Teleshman (Moldovya) & Victor Apostol (Moldovya)

-71 kg: Alexandru Voicu (Romanya) & Vitalie Matei (Moldovya)

-95 kg: Florent Kaouachi (Fransa) & Pavel Voronin (Moldovya)

+93 kg: Habib Ibragimov (Rusya) & Maxim Bolotov (Moldovya)

-52 kg: Liudmila Pilipceak (Ukrayna) & Feride Kirat (Türkiye)

-77 kg: Pavel Praveshynski (Beyaz Rusya) & Constantin Rusu (Modovya)

King of Kings, kickboks dünyasının en önemli markalarından biri ve yaptığı etkinliklerde dünya çapında dövüşçüleri bir araya getiriyor. King of Kings, bu sporun hayranlarını muhteşem gösteriler için dünyanın en büyük arenalarına götürüyor ve bu gösterileri FightBox’tayayınlıyor.FightBox’a Turkcell TV+ 73.kanal, KabloTV 144. kanal ve D-Smart 81. kanalda ulaşabilirsiniz.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ