KOCAELİSPOR’UN TARAFTAR YASAĞI KALKTI!

KOCAELİSPOR’UN TARAFTAR YASAĞI KALKTI!
  • 31.03.2015
  • 2.338 kez okundu

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz’un ricası üzerine devreye giren AKP il başkanı Şemsettin Ceyhan’ın Tekirdağ Valiliği ile yaptığı görüşmeler sonucu Tekirdağspor maçı için getirilen yasak kaldırıldı

Tekirdağ’da önümüzdeki pazar günü iki takım için de kader maçı niteliğindeki Tekirdağspor-Kocaelispor karşılaşması Tekirdağ İl Güvenlik Kurulu, Kocaelispor taraftarının maça gelmesini yasaklayan bir karar almıştı. Kocaelispor camiasında büyük tepkiye neden olan yasak kararı sonrası  kulüp başkanı Bahri Yavuz harekete geçmiş ve bazı girişimlerde bulunmuştu. Yavuz’un ricası sonrası devreye giren AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Tekirdağ Valiliği ile görüşme yaptı ve yasağın kalkmasında etkili oldu. Ayrıca maç için yönetim kuruluyla birlikte 250 taraftara yer verildi. Kocaelispor Yönetim Kurulu maçta tam kadro tribünde yerini alacak.

 

TEKİRDAĞ TARAFTARI DESTEK VERDİ

Öte yandan Kocaelispor’un taraftar grubu Hodri Meydan’ın başkanı Özgür Taşkıran da yasağın kalkaması için Tekirdağ taraftar grubuyla bugün sabah saatlerinde İstanbul’da görüştü. Yasağın kalkması konusunda Hodri Meydan grubunu destekleyen Tekirdağ taraftar grubu yasağın kalkmaması durumunda Kocaelispor taraftarını kendi tribününde ağırlamaya söz verdi. Yasağın kalkmasıyla birlikte Kocaelispor camiası rahat bir nefes aldı.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ