KOCAELİSPOR’DA YENİ DÖNEM!

KOCAELİSPOR’DA YENİ DÖNEM!
  • 06.05.2015
  • 2.308 kez okundu

Kocaelispor yeni sezonda takımın başına, geçtiğimiz sezon Büyük Çekmece’yi çalıştıran Ergün Ortakçı’yı getiriyor…

ORTAKÇI TAMAM

Kocaelispor yeni sezon için teknik direktörünü belirledi. Kocaelispor Kulüp başkanı Bahri Yavuz yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaptığı görüşme sonrasında B.Çekmece’nin Teknik Direktörü Ergün Ortakçı ile anlaşma kararı aldı. Daha önce Ortakçı ile görüşen ve onun isteklerini ve taleplerini alan Kocaelispor yönetimi bu istekleri olumlu buldu.

SIKINTI OLMAZ

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz  “Ergün hocamız ile anlaşacağız. Büyük ihtimalle sıkıntı olmayacak. Onun talepleri bizim için olumlu, son kez görüşüp kamuoyuna bilgi vereceğiz” dedi. Büyükçekmece Belediyespor Kulübü ile nezaketen görüştükten sonra Ergün Ortakçı’nın Kocaelispor Kulübü ile anlaşması bekleniyor.

ACELECİ OLMAMAMIZ LAZIM

Kocaelispor Teknik Direktörlüğü için el sıkışması beklenen Ergün Ortakçı sürenin biraz uzadığını belirtti. Ortakçı “Hedefi olan bir insanım. Kocaelispor büyük bir camia, yaptığımız işten alnımızın akıyla çıkmak istiyoruz. Önce Kulübün maddiyat olarak ne yapabileceğini görmemiz lazım. Aceleci olmamamız gerekiyor, vaktimiz çok. Benim için kadro kurmak sorun değil” dedi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ