KOCAELİSPOR’DA TOPBAŞI TEMMUZ’DA

KOCAELİSPOR’DA TOPBAŞI TEMMUZ’DA
  • 09.06.2015
  • 2.077 kez okundu

Yeni teknik direktörünü bekleyen Kocaelispor’un kamp programı şekilleniyor. Ergun Ortakcı, maçların Eylül ayında başlaması olasılığına karşılık takımı Temmuz ayının başında toplayacağını belirtti

 

Kocaelispor’un yeni sezon programı yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Çalışmalarını İstanbul’da sürdüren Kocaelispor’un yeni teknik direktörü Ergun Ortakcı’nın bu hafta içerisinde kente gelerek oyuncularla görüşme yapması bekleniyor. Oyuncularla bire bir görüşme yapacağını açıklayan Kocaelispor’un çiçeği burnundaki teknik adamı, kamp programının ligin başlamasına bağlı olduğunu belirtti.

 

İLK ÇALIŞMA KOCAELİ’DE

Liglerin Eylül ayında başlaması halinde Temmuz ayında çalışmalara başlayacaklarını aktaran Ergun Ortakcı, 15 gün Kocaeli de çalıştıktan sonra da takımı kampa götüreceğini belirtti. Kulübün havaya atacak parası olmadığı için sezon başı kampına oyuncuları hazır götürmek istediğini aktaran Ergun Ortakcı: “Kamp yapacağımız yerde oyuncuların rahat kalması önemli. Kalite ve saha zemini de önemli. Bunun dışındaki unsurları oturur konuşuruz” dedi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ