KOCAELİ U-19 2.KÜME KURALARI ÇEKİLDİ

KOCAELİ U-19 2.KÜME KURALARI ÇEKİLDİ
  • 22.02.2018
  • 2.815 kez okundu
2.KÜME U-19 LİGİ A GRUBU
1 YENİ KANDIRA SPOR
2 BAŞİSKELE DAMLAR SPOR
3 BAĞDAT SPOR
4 B.DERBENT SPOR
5 KARTEPE KÖSEKÖY ATEŞ SPOR
6 KADIKÖY SPOR
7 MAŞUKİYE SPOR
1.YARI
1.HAFTA
YENİ KANDIRA SPOR BAY
MAŞUKİYE SPOR BAŞİSKELE DAMLAR SPOR
BAĞDAT SPOR KADIKÖY SPOR
KARTEPE KÖSEKÖY ATEŞ SPOR B.DERBENT SPOR

 

 

 

2.KÜME U-19 LİGİ B GRUBU
1 BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR
2 SARIMEŞE BLD SPOR
3 ACISU BLD SPOR
4 KARTEPE SUADİYE SPOR
5 ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR
6 MERT SPOR
7 BAĞÇEŞME SPOR
1.YARI
1.HAFTA
BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR BAY
BAĞÇEŞME SPOR SARIMEŞE BLD SPOR
ACISU BLD SPOR MERT SPOR
ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR KARTEPE SUADİYE SPOR

 

 

2.KÜME U-19 LİGİ C GRUBU
1 İZMİT SELANİK SPOR
2 YEN.SERDAR SPOR
3 UZUNTARLA BLD SPOR
4 KANDIRA G.B.BLD SPOR
5 ÜÇYOLDOĞU SPOR
6 K.NUSRETİYE SPOR
7 İZMİT SANAYİ SPOR
8 BAHÇECİK SPOR
1.YARI
1.HAFTA
UZUNTARLA BLD SPOR YEN.SERDAR SPOR
KANDIRA G.B.BLD SPOR İZMİT SELANİK SPOR
ÜÇYOLDOĞU SPOR İZMİT SANAYİ SPOR
K.NUSRETİYE SPOR BAHÇECİK SPOR

 

 

2.KÜME U-19 LİGİ D GRUBU
1 GÖLCÜK ASARKÖY SPOR
2 TEPEKÖY DEFNE SPOR
3 ÇAMÇUKUR SPOR
4 KAVAKLI SPOR
5 KIZDERBENT SPOR
6 KARAMÜRSEL AKÇAT SPOR
1.YARI
1.HAFTA
KARAMÜRSEL AKÇAT SPOR GÖLCÜK ASARKÖY SPOR
KIZDERBENT SPOR TEPEKÖY DEFNE SPOR
ÇAMÇUKUR SPOR KAVAKLI SPOR

 

2.KÜME U-19 LİGİ E GRUBU
1 KÖRFEZ ATILIM SPOR
2 ÇAMLITEPE SPOR
3 YAVUZ SPOR
4 KİRAZLIYALI SPOR
5 DERİNCE SIRRIPAŞA FK
6 KÖRFEZ ESEN SPOR
7 TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR
1.YARI
1.HAFTA
KÖRFEZ ATILIM SPOR BAY
TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR ÇAMLITEPE SPOR
YAVUZ SPOR KÖRFEZ ESEN SPOR
DERİNCE SIRRIPAŞA FK KİRAZLIYALI SPOR

 

2.KÜME U-19 LİGİ F GRUBU
1 41 KARADENİZ SPORTİF FAAL.
2 DARICA KÜLTÜR VE MARTI SPOR
3 ÇAYIROVA MENDERES G.SPOR
4 ÇAYIROVA ŞEKERPINAR G.B.SP
5 GEBZE BEŞKÖY G.B.SPOR
6 GENÇ KALE SPOR
7 GEBZE KİRAZPINAR SPOR
8 DARICA TÜRKELİ G.SPOR
1.YARI
1.HAFTA
ÇAYIROVA MENDERES G.SPOR DARICA KÜLTÜR VE MARTI SPOR
ÇAYIROVA ŞEKERPINAR G.B.SP 41 KARADENİZ SPORTİF FAAL.
GEBZE BEŞKÖY G.B.SPOR GEBZE KİRAZPINAR SPOR
GENÇ KALE SPOR DARICA TÜRKELİ G.SPOR

 

2.KÜME U-19 LİGİ G GRUBU
1 TRAKYA SPOR
2 GEBZE BALKAN SPOR
3 TAVŞANLI SPOR
4 DARICA KALE BAYRAMOĞLU SPOR
5 ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR
6 ÇAYIROVA FATİH SPOR
7 GEBZE YAVUZ SELİM SPOR
8 TAVŞANCIL SPOR
9 HİDROPAKS GEBZE TAYFUN SPOR
1.YARI
1.HAFTA
HİDROPAKS GEBZE TAYFUN SPOR BAY
TAVŞANCIL SPOR TRAKYA SPOR
GEBZE BALKAN SPOR GEBZE YAVUZ SELİM SPOR
ÇAYIROVA FATİH SPOR TAVŞANLI SPOR
DARICA KALE BAYRAMOĞLU SPOR ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ