KOCAELİ BİRLİK’TE FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK

KOCAELİ BİRLİK’TE FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK
  • 22.05.2015
  • 1.893 kez okundu

Yeni sezon hazırlıkları için acele etmediklerini dile getiren Fahrettin Kandemir, teknik direktör konusunda herhangi bir tasarruflarının bulunmadığını açıkladı

 

Daha vaktimiz var

Bu sezon beklentilerin uzağında kalan Kocaeli Birlikspor’daki sessizlik sürüyor. Sezonun tamamlanmasının ardından yeni sezon hazırlıklarına henüz başlamayan kırmızı beyazlılarlda sessizliğin bir süre daha süreceği görülüyor. Yeni sezon için aceleci olmadıklarını aktaran Kocaeli Birlikspor Başkanı Fahrettin Kandemir, “Daha vaktimiz çok” dedi.

 

Sıkıntımız olmadı

Önümüzdeki sezon Süper Lig’de uygulamaya konulacak olan 14 yabancı kuralı nedeniyle birçok Türk oyuncunun boşta kalacağının altını çizen Kandemir, “Beklemedeyiz. Önümüzde daha vaktimiz var” dedi. Teknik direktör İsmail Ertekin ile ilgili sıkıntıları olmadığını dile getiren Kandemir, “Hocamız işinde başarılı ve çalışkan bir isim. Kendisi ile ilgili bu zamana kadar bir sıkıntımız olmadı” dedi.

 

Sözleşmesi sürüyor

Teknik direktör konusunda kararın kendilerine ait olduğunu da vurgulayan Fahrettin Kandemir, “İstersek hoca ile yolları ayırırız, istersek devam ederiz. Bu konudaki tüm tasarruf yönetime aittir. Ama bizim şuana kadar hocamızla bir sıkıntımız olmadı. Sık sık da bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunuyoruz. Hocamızın sözleşmesi devam ediyor” şeklinde konuştu.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ