KOCAELİ 2. KÜME U-19 LİG FİKSTÜRÜ VE İLK MAÇLAR BELLİ OLDU

KOCAELİ 2. KÜME U-19 LİG FİKSTÜRÜ VE İLK MAÇLAR BELLİ OLDU
  • 15.02.2019
  • 1.766 kez okundu
2.KÜME U-19  A GRUBU
1 KYÖD SPOR
2 HEREKE GENÇLİK EĞİTİM SPOR
3 ÜÇYOLDOĞU SPOR
4 YENİ KANDIRA SPOR
5 KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR
6 TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR
7 ALİKAHYA BLD SPOR
1.YARI
1.HAFTA
KYÖD SPOR BAY
ALİKAHYA BLD SPOR HEREKE GENÇLİK EĞİTİM SPOR
ÜÇYOLDOĞU SPOR TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR
KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR YENİ KANDIRA SPOR

 

 

2.KÜME U-19 B GRUBU
1 KÖRFEZ ESEN SPOR
2 KADIKÖY SPOR
3 YEŞİLOVA SPOR
4 BAGDAT SPOR
5 KANDIRA G.B.BLD SPOR
6 İLİMTEPE G.B.SPOR
1.YARI
1.HAFTA
İLİMTEPE G.B.SPOR KÖRFEZ ESEN SPOR
KANDIRA G.B.BLD SPOR KADIKÖY SPOR
YEŞİLOVA SPOR BAGDAT SPOR

 

2.KÜME U-19 C GRUBU
1 İZMİT SELANİK SPOR
2 İZMİT ERENLER SPOR
3 YAVUZ SPOR
4 İZMİT YENİMAHALLE SPOR
5 ÇAMLITEPE SPOR
6 İZMİT BLD SPOR
1.YARI
1.HAFTA
İZMİT BLD SPOR İZMİT SELANİK SPOR
ÇAMLITEPE SPOR İZMİT ERENLER SPOR
YAVUZ SPOR İZMİT YENİMAHALLE SPOR

 

2.KÜME U-19 D GRUBU
1 BAŞİSKELE DAMLAR SPOR
2 TEPEKÖY DEFNE SPOR
3 GÖLCÜK ASARKÖY SPOR
4 YAZLIK SPOR
5 BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR
6 BAHÇECİK SPOR
7 KARAMÜRSEL İ.Y.SPOR
1.YARI
1.HAFTA
BAŞİSKELE DAMLAR SPOR BAY
KARAMÜRSEL İ.Y.SPOR TEPEKÖY DEFNE SPOR
GÖLCÜK ASARKÖY SPOR BAHÇECİK SPOR
BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR YAZLIK SPOR

 

2.KÜME U-19 E GRUBU
1 ULAŞLI SPOR
2 ÇAMÇUKUR SPOR
3 BAŞİSKELE BLD SPOR
4 HALIDERE BLD SPOR
5 GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR
6 KARAMÜRSEL AKÇAT SPOR
7 ANA.YENİKÖY SPOR
1.YARI
1.HAFTA
ULAŞLI SPOR BAY
ANA.YENİKÖY SPOR ÇAMÇUKUR SPOR
BAŞİSKELE BLD SPOR KARAMÜRSEL AKÇAT SPOR
GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR HALIDERE BLD SPOR

 

2.KÜME U-19 F GRUBU
1 KARATEPE G.B.SPOR
2 ARS.ORGANİZE SANAYİ SPOR
3 UZUNÇİFTLİK SPOR
4 İZMİT BALABAN SPOR
5 UZUNTARLA BLD SPOR
6 MAŞUKİYE SPOR
7 KARTEPE SUADİYE SPOR
1.YARI
1.HAFTA
KARATEPE G.B.SPOR BAY
KARTEPE SUADİYE SPOR ARS.ORGANİZE SANAYİ SPOR
UZUNÇİFTLİK SPOR MAŞUKİYE SPOR
UZUNTARLA BLD SPOR İZMİT BALABAN SPOR

 

2.KÜME U-19 G GRUBU
1 ÇAYIROVA MENDERES SPOR
2 41 KARADENİZ SPOR
3 DARICA KALE BAYRAMOĞLU SPOR
4 ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SPOR
5 BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR
6 TAVŞANCIL SPOR
7 ARAPÇEŞME SPOR
8 ÇAYIROVA FATİH SPOR
1.YARI
1.HAFTA
DARICA KALE BAYRAMOĞLU SPOR 41 KARADENİZ SPOR
ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SPOR ÇAYIROVA MENDERES SPOR
BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR ARAPÇEŞME SPOR
TAVŞANCIL SPOR ÇAYIROVA FATİH SPOR

 

2.KÜME U-19 H GRUBU
1 TRAKYA SPOR
2 DARICA KÜLTÜR MARTI SPOR
3 ÇAYIROVA G.B.SPOR
4 GEBZE KİRAZPINAR SPOR
5 ÇAY.SERHAT SPOR
6 DARICA TÜRKELİ GENÇLİK SPOR
7 HİDROPAKS GEBZE TAYFUN SPOR
1.YARI
1.HAFTA
TRAKYA SPOR BAY
HİDROPAKS GEBZE TAYFUN SPOR DARICA KÜLTÜR MARTI SPOR
ÇAYIROVA G.B.SPOR DARICA TÜRKELİ GENÇLİK SPOR
ÇAY.SERHAT SPOR GEBZE KİRAZPINAR SPOR

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ