KASKF VE KOGACE BAŞKANI ABHAZ DERNEĞİ’NE ÜYE OLDU

KASKF VE KOGACE BAŞKANI ABHAZ DERNEĞİ’NE ÜYE OLDU
  • 11.05.2017
  • 1.854 kez okundu

İki başkan Abhaz Derneği’ne üye oldu

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Murat Aydın ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Kocaeli Abhaz Derneği’ne üye oldu.

SAMİMİ SOHBET

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(KASKF) Genel Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti(KOGACE) Başkanı Çetin Gürol, KASKF Onur Kurulu Üyesi Bünyamin Akman, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, KASKF Yönetim Kurulu Üyeleri Yalçın Gül ve Murat Demirhan ile birlikte Kocaeli Abhaz Dernekleri’ni ziyaret etti. Samimi bir sohbetin gerçekleştiği ziyarette Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Murat Aydın ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol Kocaeli Abhaz Derneği’ne üye oldu.

“YANINIZDAYIZ”

Ziyarette konuşan Başkan Murat Aydın,”  Bu güne kadar spor dernekleri ve faaliyetleri anlamında birçok çalışmanın içerisinde yer aldım. Ancak daha önce hiçbir derneğe üye olmadım. İleriki dönemlerde sizin önderliğinizde gerçekleşecek olan ve bulunmamız gereken tüm faaliyetlerinize katılarak destek olacağız. Hemşehri olduğum ve üye olduğum ilk derneğe bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederim” diye konuştu.

“TAKİPÇİNİZ VE DESTEKÇİNİZ OLACAĞIZ”

Ziyaretleri için her iki başkana da ayrı ayrı teşekkür eden Kocaeli Abhaz Derneği Başkanı Hasan Konca ise şunları söyledi: ”KASKF olarak ilimizi temsil eden güçlü derneklerin en başında geliyorsunuz. Bu süreçten itibaren gücünüzle buraya da güç katacağınızdan hiç şüphemiz yok. İçinde bulunduğumuz süreçte veya ileriki dönemlerde adım atmak istediğiniz görevlerde ve çalışmalarınızda dernek olarak takipçiniz ve destekçiniz olma konusunda söz veriyoruz. Bundan önce çalışmalarınızı uzaktan takip etme imkanı buluyorduk. Bundan sonra sizlerle yakın temaslarımız olacak. Sizlere ve ekibinize teşekkür ediyorum.”

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ