İSU GEBZESPOR’A YAPTI YAPACAĞINI!!!

İSU GEBZESPOR’A YAPTI YAPACAĞINI!!!
  • 29.07.2015
  • 2.057 kez okundu

Gebzespor kulüp başkanı İlker Çakır dün kaosa neden suların kesilmesi konusunda gerekli 18 Bin TL’yi yatırarak suları açtırdı. İSU Mali Hizmetler Daire Başkanı Tahsin Biçer’e de gönderme de bulundu

 

Nedir bu Gebzespor’un Kocaelililerden çektiği… Gebzespor bu kentin en önemli markası ve sembolü durumundayken, bu sezon ciddi bir yapılanma sürecine girmişken İSU kanadından gelen darbeyle sarsıldık. Geçmiş yönetimlerden gelen su borcunun 33 Bin TL’lik kısmını yatıran mevcut kulüp başkanı İlker Çakır dün yeni bir su kriziyle karşı karşıya kaldı. İSU yekilileri kalan 18 Bin TL’lik borcun yatırılmasını istedi ve suları kesti. Tamda Fenerbahçe gibi kentin adını duyuracak bir takımla yapacağımız hazırlık maçı öncesi. İlker Çakır transferlere henüz yeni ödeme yapıldığını ve bu borcun en kısa zamanda ödeneceğini söylemesine rağmen İSU Mali Hizmetler Daire Başkanı Tahsin Biçer umursamazcasına suların kesilmesi emrini verdi.

 

BORÇ ÖDENDİ BİÇER GÖĞE YÜKSELDİ

İlker Çakır gelişen olumsuzluklar karşısında bölgedeki mülki amirlerden de destek bekledi. Ancak yine de kendi işini kendi görmesi adına 18 Bin TL’yi bulup buluşturup İSU idaresine yatırdı. Yani İlker Çakır İSU’ya tam olarak 51 Bin TL ödemede bulunarak Gebzespor’un su borcunu kapattı. Kimseye ‘Eyvallah’ tanımayan Çakır dün yaptığı açıklamalarla da söz hakkına sahip oldu. Peki ne dedi İlker Çakır…

 

TAHSİN BİÇER’E PLAKET VERELİM!

Tahsin Biçer’in sanki tek borcu olan kurum Gebzespor muş(!) gibi davranıp kulübün suyunu kesme uğraşı içerisinde olmasından dolayı kendisine plaket vermeyi uygun gördüğünü ifade ederek göndermede bulundu. Aynı hassasiyete diğer bölgelere de uygulamasını beklediğini ifade eden Çakır şu ifadeleri kullandı:  “Gebzespor an itibariyle İSU’ya olan borcunu yatırdık. Artık eski borcumuz kalmadı. Tahsin Biçer bey’e Gebzespor olarak uğraşlarından dolayı plaket vermek isteriz. Büyüklerimize de Tahsin beyle ilgili su borcu olup da alamadığımız bölgelere Tahsin Biçer’i yollamasını tavsiye ederiz. Saygılarımla İLKER ÇAKIR…”

 

1994-1995-1996 YILLARINA AİT SU BORÇLARINI ÖDEMİŞİZ

 

BU ZAMANA KADAR NEREDEYDİN TAHSİN BİÇER!

 

Başta İlker Çakır olmak üzere tüm Gebzesporlular isyan etmesinde kim etsin… Ödenen 18 Bin TL’lik su borcu 21 sene öncesine ait. Pes doğrusu!..

Gebzespor’un suyunu keserek kamuoyunun tepkisini üzerine çeken İSU Mali Hizmetler Daire Başkanı Tahsin Biçer’in kulübe çıkardığı su faturasının 1994-1995-1996 yıllarına ait olduğu ortaya çıktı. Başta Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır olmak üzere tüm Gebzeliler soruyor: “Bu zamana kadar neredeydin Tahsin Biçer?”

HABER: MESUT ÜLKER

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ