İNEGÖL KURTULUŞSPOR’DA YENİ BAŞKAN BELLİ OLDU

İNEGÖL KURTULUŞSPOR’DA YENİ BAŞKAN BELLİ OLDU
  • 27.06.2019
  • 1.554 kez okundu

Süper Amatör Lig ekiplerinden Kurtuluşspor’da dün gerçekleştirilen olağan üstü genel kurulda tek liste olarak seçime katılan Şaban Gümüş, Sarı Kırmızılıların yeni Başkanı oldu.

 

Kurtuluşspor Tesislerinde gerçekleşen ikinci toplantıda çoğunluk sağlanmasına bakılmaksızın yeni yönetim kurulu belirlendi:

 

Başkan: Şaban Gümüş
Yönetim Kurulu: Osman Sevim, Kemal Aydın, Mesut Avcı, Ali Çelik, Murat Şirin,Mustafa Üner, Burhanettin Baydar, Ziyaettin Okur, Özcan Bayrakçı, Hasan Yetim, Ahmet Mestan, Mahmut Durmuş, Gülbey Koçan, Adem Savaş ve Enver Örnek.

Kurtuluşspor yeni başkanı Şaban Gümüş kongre sonrasında yaptığı açıklamada “İnşallah Kurtuluşspor olarak hedefimiz Bursa Süper amatör Liginde şampiyon olup BAL Ligi’ne çıkmaktır. Yani şampiyon olmaktır. Önümüzdeki günlerde yönetim kurulumuz ile yapacağımız toplantı sonucunda görev bölümü yaptıktan sonra hocamızı belirleyip hızlı bir şekilde transfer çalışmalarına başlamak istiyoruz. Transfer edeceğimiz oyuncularımızla, teknik ve idari kadromuzla, çok güçlü bir ekip oluşturup, Kurtuluşspor’u hak ettiği yere taşıyacak başarılı ve güzel bir sezon geçireceğimize canı gönülden inanıyorum.” Dedi.

 

kaynak: inegolguncelspor.com

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ