iNANIYORUZ, KAZANACAGIZ!

iNANIYORUZ, KAZANACAGIZ!
  • 26.02.2015
  • 2.274 kez okundu

TUZLA MAÇININ KAZANILMASI HALİNDE ŞAMPİYONLUĞU YÜZDE 90 GARANTİLEYECEKLERİNİ İFADE EDEN FERİDUN BAYAR:

 

iNANIYORUZ, KAZANACAGIZ!

 

Darıca Gençlerbirliği’nde hafa sonu oynanacak olan Tuzlaspor maçı öncesi yönetim, teknik heyet, futbolcu ve taraftarlarda amansız bir bekleyiş başladı. Camia bu maça kenetlendi ve 3 puan hesapları yapılıyor. Konuyla ilişkin Mesut Ülker‘e konuşan Feridun Bayar, “Bu maçı kazanırsak yüzde 90 şampiyonluğumuzu garantileriz” diyerek umut dolu açıklamalarda bulundu.

 

Sarı yeşilli kulübün etkili isimlerinden Feridun Bayar son yapılan Genel Kurul’da altyapıdaki boşluğu görerek Altyapıdan sorumlu yönetici olarak rol üstlendi. Darıca Gençlerbirliği sevgisini geçmişten günümüze kadar gerek yönetimde gerek kişisel hayatında her platformda sergileyen tecrübeli spor adamı hafta sonu oynanacak olan Tuzlaspor maçı öncesi Marmara Gazetesi spor müdürü Mesut Ülker’e açıklamalarda bulundu. Camianın şampiyonluğa inandığını ifade eden Bayar, “İnanıyoruz, kazanacağız” dedi.

 

ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

Camia olarak bu sezon şampiyonluğa inandıklarını ifade eden Feridun Bayar açıklamalarına şöyle devam etti: “Tuzlaspor maçı bizim için çok önemli. Futbolcu ve teknik heyetimizde bu maçın bilincinde ve çok iyi hazırlanıyorlar. Benim şahsi görüşüm bu maçı almamız durumunda yüzde 90 şampiyonluğumuzu garantileriz. Şampiyonluğa camia olarak kenetlendik ve inanıyoruz. Tuzlaspor maçını kazanıp sezon sonunda da şampiyonluğumuzu ilan edip tüm Darıca halkına; yani taraftarlarımıza şampiyonluğumuzu armağan etmek istiyoruz.” HABER: MESUT ÜLKER

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ