İMH GEBZE VOLEYBOL MAÇINDA MÜTHİŞ FİNAL

İMH GEBZE VOLEYBOL MAÇINDA MÜTHİŞ FİNAL
  • 22.04.2017
  • 3.585 kez okundu

VOLEYBOL MAÇI FİNALİ VE ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

 

Voleybolda Şampiyon Balkan Kaplanları

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi 3. Geleneksel Voleybol turnuvasında şampiyonluğu Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımını 3-0 yenen Balkan Kaplanları Takımı kazandı.

Balkan Kaplanları takımı şampiyonluk kupasını Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi Başkanı Ali Erol’un elinden aldı.

 

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği geleneksel voleybol turnuvası Gebze Kapalı Spor Salonu’nda Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Balkan Kaplanları arasında yapılan final maçıyla sona erdi. Balkan Kaplanları karşılaşmanın üç setinde de üstün bir oyun sergiledi ve şampiyonluk ipini 3-0’lık net skorla göğüsledi.

 

24 TAKIM KATILDI

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi tarafından düzenlenen ve çeşitli sponsorların destek verdiği  turnuvaya toplam 24 takım katıldı. Yaklaşık iki aydır devam eden turnuvanın eleme turlarında rakiplerine belirgin bir üstünlük kuran Balkan Kaplanları Takımı ile Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  takımı final maçında karşı karşıya geldi. Balkan Kaplanları Takımı üç sette de üstün bir oyun sergileyerek rakibini 25-13, 25-16 ve 25-22 skorlarla mağlup ederek şampiyonluk ipini göğüsledi.

 

ŞAMPİYONLUK KUPASI BAŞKAN EROL’DAN

Final müsabakası sonrası düzenlenen kupa ve ödül töreninde konuşan Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi Başkanı Ali Erol finalde zevkli bir mücadele ortaya koyan her iki ekibi de kutladı. Geleneksel hale gelen Voleybol turnuvasının bundan sonra da devam edeceğini, burada kazanılan dostlukların bundan sonra da devam etmesini temenni etti. Ayrıca Turnuva organizesinde görev alan herkese de ayrıca teşekkürlerini sundu. Akabinden şampiyon Balkan Kaplanları Takımına şampiyonluk kupası ile birlikte Tefsir kitapları ödül setini takdim etti.

 

İKİNCİYE ÖDÜLLERİNİ KÖKSAL TURAN VERDİ

Turnuva ikincisi olan Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Takımına Plaketlerini Gebze Gençlik Merkezi Müdürü Köksal Turan verdi ve kısa bir konuşma yaparak turnuvanın kardeşlik ve muhabbet havasında geçtiğini belirtti. Köksal Turan bu tür etkinliklerin devam etmesini temenni ederek turnuvayı organize eden Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketine teşekkür etti.

 

Turnuvaya verdiği destekten dolayı Gebze Gençlik Merkezi Müdürü Köksal Turan’a Plaketi Girişimci İş Adamları Vakfı Gebze Başkanı Yavuz Kuş tarafından takdim edilirken, Turnuvanın hakemliğini yapan Voleybol Antranörü Fikret Ayan’a ise Çözüm Lisesi Müdürü Ertuğrul Taşlı tarafından plaketi takdim edildi.

 

Gebze İMH Voleybol Turnuvası’na Tercih Yapı, Özel Çözüm Lisesi, Gezgin Kitabevi, Nun Mutfak, Bıcır Bebe, Kazan Kundura, Reel Alüminyum, Hospital Park Darıca Hastanesi, Firmak Asansör ve Toprak Yapı firmaları sponsor oldu.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ