KOCAELİ BİRLİKSPOR DA İLKER ERDEM İSMİ ÖNE ÇIKIYOR

KOCAELİ BİRLİKSPOR DA İLKER ERDEM İSMİ ÖNE ÇIKIYOR
  • 07.07.2015
  • 2.113 kez okundu

 

Yeni sezon hazırlıklarına henüz başlamayan Kocaeli Birlikspor’da bir başka teknik adam ismi ön plana çıktı. Geçtiğimiz yıl Ümraniyespor’un başında bulunan İlker Erdem diğer isimlerin önüne geçti

 

Seçimlerin ardından çalışmalara başlaması beklenen Kocaeli Birlikspor’da daha teknik adam ismi netleşmiş değil. Kırmızı beyazlı yönetim, hükümetin kurulmasını beklerken, bu arada teknik direktör adayları ile görüşmeler sürüyor. Kocaeli Birlikspor yönetimi daha önce bir çok isimle görüşmüştü. Bunların arasına Ümraniyespor’un eski teknik adamı İlker Erdem de dahil oldu.

 

İLKER ERDEM FAVORİ

Yönetim gizli bir şekilde yeni sezon hazırlıklarını yürütürken, bu yıl bütçe daralacağından, adımlarını ona göre atmaya çalışıyor. Teknik adam ismi üzerinde sık dokuyup ince eleyen kırmızı beyazlılar, daha önce görüştüğü isimlerden tatmin olmadı. Arayışlarını sürdüren Kocaeli Birlikspor yönetimi önceki günlerde iki isimle daha görüştü. Bunlardan birisi İlker Erdem’di.

 

ŞARTLARDA ANLAŞILDI

Ümraniyespor ile Play-Off’lara kalan Erdem, Play-Off’lar öncesinde takımdan ayrılmıştı. Kırmızı beyazlı yönetim ile bir araya gelen teknik adamın şartlarda büyük oranda mutabakata vardığı gelen haberler arasında. Kırmızı beyazlı yönetimin de Ümraniyespor’u Play-Off’a taşıyan isme çok yakın baktığı iddia edildi. Önümüzdeki sezon kırmızı beyazlıları çalıştıran isim olmaya Erdem çok yakın.

 

DİĞER ADAY ZAFER TURAN

Kocaeli Birlikspor yönetimin geçtiğimiz hafta görüştüğü isimlerden biri de İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un eski yardımcı teknik direktörlerinden Zafer Turan olduğu öğrenildi. Oldukça hazırlıklı bir şekilde yönetimin karşısına çıkan Turan’ın bu yaklaşımının kırmızı beyazlılar tarafından takdirle karşılandığı, eğer İlker Erdem ile anlaşılamazsa Zafet Turan’ın takımın başına getirilebileceği iddia edildi.

 

İNDİRM İSTEYECEKLER

Yeni sezon öncesinde henüz transfer görüşmelerine başlamayan Kocaeli Birlikspor yönetiminin, iç transfer görüşmelerindeki düşüncesi de belli oldu. Bütçede daralmaya gidecek olan yönetimin tüm futbolculardan indirim isteyeceği ve kabul edenlerle sözleşme imzalanacağı ifade edildi. Dış transfer de ise teknik adamın belirlenmesinin ardından çalışmalara başlanacak.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ