HER TÜRLÜ MANEVİ DESTEK OLURUM!

HER TÜRLÜ MANEVİ DESTEK OLURUM!
  • 29.04.2015
  • 2.110 kez okundu

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Gebzespor ile ilgili son sözünü söyledi. Köşker, “Gebzespor’da güzel oluşumlar sağlandı. Her türlü manevi desteğe hazırım” ifadesini kullandı.

 

Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır’ın “Belediye’nin maddi ve manevi desteği şart. Yalnız başıma bu işler olmuyor” demesinin ardından gözler Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e çevrilmişti. Köşker ise beklenen açıklamayı duyurdu. Köşker, “Gebzespor’a maddi destek yapmamız yasalara göre söz konusu olamaz. Ama her türlü manevi desteğe hazırım” dedi.

 

YENİ SEZONDA

BEKLENTİLER BÜYÜKTÜ

Gebzespor’da güzel oluşumların olması ve halkın Gebzespor’u kabullenmesi Gebze’deki mülki amirlerinde olaya el atmasını beklendi. Bu işlerin bireylerin sırtına kalması oldukça ağır bir yük olmasından dolayı Başkan İlker Çakır’da yeni sezonda belediyeden maddi ve manevi destek beklentisine girdi. Geçtiğimiz sezon ciddi harcamalar yaparak kulübe yeniden can getiren İlker Çakır’a Belediye kanalının kapıları şimdilik kapandı.

 

PEKİ 30 MAYIS’TA NE OLACAK?

Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır geçtiğimiz haftalarda istifasını sunmuş ve kongre tarihini 30 Mayıs olarak belirlemişti. İlker Çakır bu işi üstlenebilecek herkese destek olacağını söylemiş ve önemli olan hususun Gebzespor’un kurtuluşu olduğunu ifade etmişti. Adnan Köşker’in bu tavrının ardından şimdi ise gözler İlker Çakır’a çevrildi. Taraftarların, halkın ve kamuoyunun yeniden ısrarla Başkanlık yapmasını istediği Çakır’ın kararı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

HABER: MESUT ÜLKER

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ