HAZIRMISIN BEYLİKBAĞI!

HAZIRMISIN BEYLİKBAĞI!
  • 01.01.2015
  • 2.078 kez okundu

Taraftarıyla, takımıyla yönetimiyle süper bir kimlik kazanan Beylikbağıspor cumartesi günü Maşukiyespor’u yenip adını Süper Amatör lige yazdırmaya hazırlanıyor

Büyük gün cumartesi. Beylikbağıspor hazır. Taraftar şampiyonluk bekliyor. Son sözü söyleyecek olan futbolcular galibiyetten başka hiçbir sonucu aklından geçirmiyor.
Kocaeli bölgesinin en güçlü amatör kulüplerinden biri olan, ateşli taraftarıyla geniş kitle tarafından taktir toplayan Beylikbağıspor Başkan Ali Çağın önderliğinde önemli bir seviye daha atlayarak Süper Amatör lig takımı unvanına sahip olmayı çok istiyor. Cumartesi günü Beylikbağı stadında konuk edeceği Maşukiyespor’u kader maçında yenip taraftarıyla şampiyonluğu kutlamayı hedefliyor. Kritik 90 dakikada 13.00 de başlayacak.

SİZE GÜVENİYORUM
Beylikbağıspor’un yeniden önemli hedeflere yelken açmasına önderlik yapan Başkan Ali Çağın kritik maçla ilgili şunları söyledi.” Cumartesi günü oynanacak kader maçını kazanarak tüm sezon verdiğimiz emeklerin karşılığını almak istiyoruz. Takıma güveniyorum. Beylikbağı halkını şampiyonluk maçına davet ediyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ