HAKEM SERDAR DEMİRKAYA KORONA DİNLEMEDİ !

HAKEM SERDAR DEMİRKAYA KORONA DİNLEMEDİ !
  • 19.06.2020
  • 1.798 kez okundu

2 Aralık 2019 Tarihinde oynanan Diliskelesi Spor – Gebze Tayfunspor müsabakasında ki kötü yönetimi ve Diliskelesi’nin süper amatörde ki ilk ve tek mağlubiyetini almasına neden olan maçtan sonra Diliskelesi Spor Teknik Direktörü Bedrettin Şimşek kendi kişisel facebook hesabından maçın hakemi Serdar Demirkaya’ya eleştirilerde bulunmuş ve isyan etmişti…

Yönettiği bir çok maçta benzer problemler, tepkiler ve protestolarla karşılaşan hakem Serdar DEMİRKAYA’da bu paylaşımı Futbol İl Disiplin Kurulu’na ek rapor ile bildirerek, antrenör Bedrettin ŞİMŞEK’in 15 gün sahaya giriş cezası almasına neden olmuştu. O günlerde oldukça gündemi meşgul eden bu konu sonrasında unutulmuştu.
Bedrettin Şimşek’in eleştirisinde hiçbir hakaret, küfür veya tehdit olmamasına rağmen hakem Serdar DEMİRKAYA bununla da yetinmeyip bir de Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne giderek antrenör Bedrettin ŞİMŞEK’in kendisine hakaret ve tehdit ettiği gerekçesi ile ceza almasını talep eden bir suç duyurusunda bulundu.

Pandemi sürecinde hiçbir hakarete ve tehdite maruz kalmamış olmasına rağmen bir Antrenörün ceza alması için Suç Duyurusunda bulunulmasının ardından gerçekleşen süreçte antrenör Bedrettin ŞİMŞEK Darıca İstasyon Karakol Amirliği’ne çağrılarak ifadesinin alınmasının ardından tekrar karakoldan ayrıldı.

ANTRENÖR BEDRETTİN ŞİMŞEK: ŞAŞKINIM, ÜZGÜNÜM, UTANÇ DUYDUM !!
Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Antrenör Bedrettin Şimşek gazetemize yaptığı açıklamada;

‘Darıca İstasyon Karakol Amirliğinden ifadeye davet telefonu aldığımda yanımda yeni ameliyat olmuş annem ve kalp rahatsızlığı olan babamda vardı, onlara belli etmemek için şekilden şekile girdim. Çünkü onların bir endişesi hayatlarına mal olabilirdi. Konuyu da bilmediğim için ve açıkçası bu pandemi sürecinde dışarıya da çıkmak istemediğimden endişe ve korku içerisinde karakola gittim, 1,5 saatlik beklemenin ardından polis memuru Serdar Demirkaya’yı tanıyor musunuz dediğinde adeta şok oldum. Sadece kişisel bir eleştirimi bu kadar büyüteceği ve benim hapis cezası almamı isteyeceğini hiç ama hiç düşünmemiştim. Sağ olsun Polis Memuru arkadaşımız, bana gerekli açıklamayı yaparak, böyle bir suç duyurusu olmaz, burada hakaret, küfür, tehdit hiçbir şey yok hocam siz rahat olun dedi. Lakin ben zaten rahatım, tek üzüldüğüm nokta bir hakemin nasıl bu kadar kin güttüğünü öğrenmiş olmam.
Bu zorlu pandemi sürecinde beni ve ailemi korkutan, beni karakola ifade vermek zorunda bırakarak itibarımı sarsan Hakem SERDAR DEMİRKAYA’dan kişilik haklarıma saldırısı nedeni ile davacı olacağım. Müsabaka boyunca tüm hatalarına ve kötü davranışlarına rağmen sükunetini koruyan, oyundan atılmayan, hiçbir kötü söz kullanmayan ben, gerçekten şaşkınım, üzgünüm ve utanç duyuyorum’ diyerek sözlerine son verdi.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ