HAKARET OLMADIĞI SÜRECE HER TÜRLÜ ELEŞTİRİYE AÇIĞIZ

HAKARET OLMADIĞI SÜRECE HER TÜRLÜ ELEŞTİRİYE AÇIĞIZ
  • 29.09.2015
  • 2.168 kez okundu

Gebzespor teknik menajeri Halim Ceyran net konuştu:

Gebzespor’da ilk hafta oynanan Kocaelispor maçının ardından eleştirilere maruz kalan teknik heyete önce Başkan İlker Çakır sahip çıkarken teknik menajer Halim Ceyran’da realist yaklaştı.

 

Sezona büyük umutlarla başlayan Gebzespor’da ilk hafta alınan mağlubiyet teknik heyete eleştiri oklarını yöneltmişti. Geçtiğimiz hafta Başkan İlker Çakır ile birlikte katıldığı Amatörün Nabzı adlı spor programında canlı yayında konuşan teknik menajer Halim Ceyran realist açıklamalarda bulundu. Ceyran, “Biz Gebzespor’un teknik bölümünde görev yapan spor adamları olarak her türlü yapıcı eleştiriye açığız. Tabi ki bizimde, hocalarında yanlışları ve hataları olacaktır. Ancak kırıcı ve rencide edici söylemler yerine daha yapıcı eleştiriler yapılabilir. Gebzespor teknik heyeti olarak hakaret içermeyen her türlü eleştiriye açığız. Şayet yapılan eleştirilerden kendimize pay çıkarıp hatalarımızdan ders çıkarmazsak o zaman yanlış oluruz” dedi.

 

HABER: MESUT ÜLKER

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. CABBAR dedi ki:

    SEVIYORUZ SENI HALİM ABİİİ GEL DARICA GB DE SPORTİF DİREKTÖR OL TAKIMDAN SORUMLU OL SENIN INANÇLI ISTEKLI DARICA SEVDALISI ADAM LAZIM

YORUM YAZ