GÖZLER KÖŞKER’E ÇEVRİLDİ

GÖZLER KÖŞKER’E ÇEVRİLDİ
  • 16.04.2015
  • 2.322 kez okundu

Ligin sona ermesi ile birlikte sıcak gelişmelerin yaşandığı Gebzespor’da gözler şimdi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e çevrildi. İlker Çakır ile Adnan Köşker’in bu hafta içerisinde yapılması beklenen istişarenin sonuçları merakla bekleniyor.

 

KAMUOYUNDAN ‘DESTEK’ VAR

Sportif başarının gelmemesiyle birlikte önceki gün futbolcularla helalleşen ve sezon başında vermiş olduğu sözünü yerine getirerek istifa eden Gebzespor Kulübü eski başkanı İlker Çakır’a kamuoyundan çığ gibi destek yağıyor. Önceki akşam katıldığı televizyon programına baskın yapan taraftarlar Başkan Çakır’a “Bırakma bizi. Bizler elimizden gelen desteği vermeye hazırız” mesajını verirken gerek Belediye Başkanı gerekse kamuoyu Çakır’ın yeniden göreve devam etmesi yönünde ortak görüş içerisindeler.

 

TEK BAŞINA OLMUYOR

Bu sezon kulübe ciddi yatırımlar yapan ve Gebzespor’u Gebze’ye yeniden aşılayan İlker Çakır sezon boyunca kimseden tek kuruş para almadan görevini sürdürdü ve dönemini kapattı. İlker Çakır’ın en büyük yakındığı nokta ise manevi destek dahi alamamasıydı. İçeride ve dışarıdaki maçlarda protokolde yalnız kaldıklarını söyleyen Başkan Çakır’ın yeni dönemde tek başına aday olma gibi düşüncesi bulunmuyor. Belediye Başkanı Adnan Köşker ile yaptığı görüşmeleri 10 gün içerisinde sonuçlandıracak olan Çakır yeni sezona ancak yeni bir oluşum içerisinde girmeyi planlıyor

 

GÖZLER KÖŞKER’DE

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in İlker Çakır’a sıcak bakması ve Gebzespor’daki görevini yürütmesi kanısında olduğu vurgulanırken iki kurum arasındaki ilişkilerin hangi şekle ulaşacağı 10 gün içerisinde netlik kazanacak. Başkan Köşker’in Gebzespor konusunda İlker Çakır’ın olmasını büyük kazanım olduğunu görerek daha somut adım atması bekleniyor. Kulübe kalıcı gelirler sağlamak isteyen İlker Çakır’ın Belediye Başkanı Köşker’in bu isteğini olumlu şekilde masaya yatırması gözüküyor. Köşker’in vereceği kararlar kulübün geleceğini ciddi şekilde etkileyecek.

 

HABER: MESUT ÜLKER

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ