GÖLCÜKSPOR’DA GÖREV DAĞILIMI TAMAM

GÖLCÜKSPOR’DA GÖREV DAĞILIMI TAMAM
  • 02.06.2015
  • 1.977 kez okundu

Gölcükspor’da, başkanlığa seçilen Ahmet Şahin ve yönetimi önceki akşam gerçekleştirdiği ilk yönetim kurulu toplantısında önce tanıştı, ardından da görev dağılımı yaptı

 

Genel kaptanlığa Musa Şenol, Genel Sekreterliğe İrfan Kesgin getirilirken, Futbol Şubesi Bilal Sadvert’e emanet edildi. Göreve getirilen transfer Komitesi,yarın ilk iş olarak Teknik Direktör Ali Beykoz ile görüşecek.

 

GENEL KAPTANLIK ŞENOL’DA

Spor Toto 3. Lig ekibimiz Gölcükspor’da, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen 21. Olağan Genel Kurul sonrasında, Başkanlığa seçilen Ahmet Şahin ve ekibi, önceki akşam Kavaklı’daki Kulüp Tesislerinde bir araya gelerek, önce tanıştı, ardından da görev dağılımı yaptı. Görev dağılımı sonrasında, Genel kaptanlığa Musa Şenol, Genel Sekreterliğe İrfan Kesgin getirilirken, Futbol Şubesi Bilal Sadvert’e emanet edildi. Öte yandan, Gölcükspor Yönetim Kurulu’nun ilk toplantısına mazeretleri nedeniyle, Fuat Elmas, Ayhan Alkan ve Altuğ Aktaş katılmadılar.

 

KOMİTE BEYKOZ’LA GÖRÜŞECEK

Bu arada, görev dağılımı sonrasında, Transfer Komitesi üyeliğine seçilen, Musa Şenol, Bilal Sadvert, Hayati İşeri, Ahmet Arık, Caner Uzuner, Mehmet Yaşar, İrfan Keskin ve Osman Özdemir, bugün ilk iş olarak Teknik Direktör Ali Beykoz ile görüşecekler. Toplatıda Ali Beykoz’un teklifini alacak olan Transfer Komitesi, bunu kendi arasında değerlendirdikten sonra, Beykoz’a cevap verecek. Ancak edinilen bilgilere göre, Gölcükspor’un Ali Beykoz’la anlaşmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ