GEBZESPORLULUĞUMU KİMSE TARTIŞAMAZ!!!

GEBZESPORLULUĞUMU KİMSE TARTIŞAMAZ!!!
  • 12.07.2015
  • 1.873 kez okundu

Eskiçarşı geleneksel iftar yemeği önceki akşam taraftarların yoğun katılımıyla Gebzespor tesisleri bahçesinde gerçekleşti. Geceye Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’de katılım sağlarken Gebzespor’a ilişkin samimi ve ılımlı yaklaşımı herkesi memnun etti.

 

ESKİÇARŞILILAR İLGİ GÖSTERDİ

Eskiçarşı geleneksel iftar yemeği önceki akşam taraftarların yoğun katılımıyla Gebzespor tesisleri bahçesinde gerçekleşti. Gebzespor Başkanı İlker Çakır ve kulüp yönetimi, Gebze İlçe Spor Müdürü Mücahit Sak, Arapçeşme Spor Kulübü eski başkanı Feramuz Kalaçay yemekte hazır bulunurken yemekten sonra geçtiğimiz günlerde yitirdiğimiz Muhammet Kalaçay için mevlit okutuldu. İftarda mor beyaz sevdalıları tek yürek oldu.

 

ADAMLARI SİLAHLA GERİ ÇEVİRDİLER

Uzun zaman sonra Gebzespor Tesislerine gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker burada yaptığı açıklamalarla geceye damga vurdu. İftardan sonra taraftarlarla sohbet şeklinde geçen toplantıda Köşker önemli mesajlar verdi.

Köşker, “Geçmişte bu kulüp çok kötü yönetildi. Biz kulübe iki defa sahip çıktık, yolumuza resmen taş koydular. Biz bu kulübe sanayici işadamından kurulu yönetim yaptık. Kongrede adamları silahla geri çevirdiler. Gebzespor bu durumlardan geçti. Bu insanlar bir daha kulübün kapısından geçer mi? Kombine satışı için gece düzenliyoruz, kombine almamaları yönünde herkes birbirini arıyor. Bunları ilk kez net bir şekilde dile getiriyorum” dedi.

 

BENİM GEBZESPORLULUĞUMU KİMSE TARTIŞAMAZ

Gebzespor’a geçmiş dönemlerde destek vermek için yardımcı olmak istediğini ifade eden Köşker, “Tamam destek olalım diyoruz. Kulübün karar defterini getirin, bakalım nasıl işlenmiş diyoruz. Bize hala defteri getirecekler. Kimsenin 1 kuruşluk hayrı yok, gelip bize destek olsana diyorlar. Ben her zaman şeffaf olunmasını söylemiştim. Ama bugün görüyoruz ki doğru işler yapılıyor, kulüp doğru bir şekilde yönetiliyor. Bizde üzerimize düşeni yapacağız. Benim Gebzesporluluğumu kimse tartışamaz. Benim kadar Gebzesporlu birisi varsa gelsin kent meydanında hesaplaşalım. Artık yeni bir sayfa açtık, hep birlikte yolumuza bakacağız” dedi.

 

ÇAKIR: HALKA AÇIK BİR KULÜBÜZ

Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır ise Belediye Başkanı Köşker’in teşriflerinden dolayı mutlu olduklarını ifade etti ve ekledi: “Şuan Gebzespor’u en şeffaf yollarla yönetmeye gayret gösteriyoruz. Biz kulübümüzü halka açtık. 1.5 Trilyon değerinde futbolcu alacağı kapattık. Sattığımız kombinelerin her biri şahsi facebook sayfamda yer alıyor. Kimseye veremeyeceğimiz bir hesabımız yok. Önceliğimiz borçları kapatmak. Belediye Başkanımızın bize karşı bu yaklaşımı, ilgi ve desteğiyle daha başarılı sezonlar geçireceğiz” dedi.

HABER: MESUT ÜLKER

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ