GEBZESPOR’DAN REKTÖR GÖRGÜN’E ZİYARET

GEBZESPOR’DAN REKTÖR GÖRGÜN’E ZİYARET
  • 28.01.2015
  • 2.442 kez okundu

Gebze Teknik Üniverstesi Rektörü Profesör Haluk Görgün’ü makamında ziyaret eden Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır ve Yönetim kurulu, rektör ile görüş alış-verişinde bulundu.

Rektörün Gebzespor heyetine ilk sorusu, ‘Gebzespor olarak, yerel yönetimler ve mülki amirlerden destek alıyormusunuz’ oldu. Kulüp Başkanı İlker Çakır, yeni yeni manevi destek aldıklarını ama maddi destek almadıklarını dile getirdi. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Rektör Görgün Gebzespor maçlarına gelme sözü vererek, başarı dileğinde bulundu.

SAMİMİ KARŞILAMA

Yeni kurulan Gebze Üniversitesi’nin Rektörü Profesör Haluk Görgün’e bir ziyarette Gebzespor’dan. Kulüp Başkanı İlker Çakır, yöneticiler Bülent Turhan, Mustafa Turhan ve teknik patronlar Erol Kapusuz ve Hasan Yiğit ile birlikte Görgün’ü makamında ziyaret ettiler. Samimi bir ortamda geçen görüşme de, Görüşmede Gebzespor heyeti üzerinde Rektör’ün isminin yazılı olduğu 41 numaralı forma hediye ettiler.

REKTÖR’ÜN ARTVİN SEVGİSİ

Gebze’de yeni olan Rektör Görgün, Türkiye ekonomisi’nin Yüzde 6 sını karşılayan Gebze’de Gebzespor’un maddi anlamda çokta sıkıntı yaşamaması gerektiğini dile getirdi. İlk sorusu bu yönde olan Rektör, Menekşe’nin sadece Başkan Çakır’ın desteği ile mücadele ettiğini öğrenince şaşkınlığını gizleyemedi. Başkan Çakır’a ‘futbol sevgisi mi, yoksa kent sevgisi mi, sizi bu göreve itti?’ şeklinde ikinci sorusunu yöneten Görgün, Çakır’ın, ‘yaşadığımız kenti seviyoruz biz. Gebze’nin tek ortak değeri Gebzespor kapanmasın diye bu işe girdik’ demesi üzerine Çakır’a memleketini sordu. Artvin Yusufeli’li olduğunu söyleyen Çakır’a kendisinin Artvinlilere özel bir sevgisi olduğunu söyledi.

MAÇLARA GELECEK

Gebzespor’un her kesim tarafından desteklenmesi gerektiğini belirten Rektör Görgün, ‘Spor Kulüpleri kentin ortak değerleridir. Türk Sanayisi’ne büyük katkı sunan bu anlamda 45 İlin önünde olan Gebze’nin de takımına sahip çıkması, destek olması gerekli. Biz Gebzespor’a elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Hafta sonları da her fırsat bulduğumda Gebzespor maçlarına geleceğim’ dedi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ