GEBZESPOR’DA BAHRİ KAYA İMZALADI

GEBZESPOR’DA BAHRİ KAYA İMZALADI
  • 28.06.2015
  • 2.387 kez okundu

Gebzespor borçlarını kapatma konusunda önemli bir engeli daha ortadan kaldırdı. Kulüpte ciddi bir alacağı bulunan ünlü teknik direktör Bahri Kaya ve ekibi dün Başkan İlker Çakır’a muvafakatname vererek yüzde 30’luk ödemeyi kabul etti.

 

Geçmiş dönemlere ait futbolcu ve antrenör alacaklarını temizleme konusunda yüzde 30’luk ödeme kampanyası ilgi görmeye devam ediyor. Şuan amatörde mücadele eden Gebzespor’dan kimse bir hak talep edemezken Başkan İlker Çakır hem kulübün önünü açmak, hemde alacaklı olanlardan helallik almak için alacağı olan herkese yüzde 30’unu vererek muvafakatname topluyor. Başkan Çakır’ın bu çalışmalarına eski alacaklılar ilgi göstermeye devam ediyor.

 

BAHRİ KAYA İLE HELALLEŞTİK

Gebzespor’da 2010-2011 sezonunun devre arasında görev alarak PTT 1. Ligin kapısından dönen başarılı teknik adam Bahri Kaya’nın o dönemden bu yana borcu bulunuyordu. Bahri Kaya Gebzespor’a her daim yardımcı olacağını ve Başkan İlker Çakır ile dosthane bir şekilde oturmak için dün İstanbul’daki evinde ağırladı. Samimi geçen görüşmelerin ardından Bahri Kaya ve yardımcıları alacağının yüzde 30’unu kabul ederek Gebzespor’a noter tasdikli “Borcu yoktur” yazısı vererek diğer alacaklarından feragat etti.

 

HABER: MESUT ÜLKER

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ