GEBZESPOR PİRANA GİBİ!

GEBZESPOR PİRANA GİBİ!
  • 02.07.2015
  • 2.286 kez okundu

Gerçekleştirdiği icraatlarla Gebzespor’un geleceğini kurtarmaya başlayan Başkan İlker Çakır ve yönetimi önceki akşam Basın Sözcüsü Bülent Turhan’ın organize ettiği iftar yemeğinde konuştu. Çakır, “Gebzespor üzerindeki ciddi borç yükünü başlattığımız projelerle atmaya başladık. Hep birlikte bu takıma sahip çıkalım borçları hızlı bir şekilde yeyip bitirmeye  devam edeceğiz  ve bu borç eriyecek, bu takımında geleceğini kurtaracağız” dedi.

 

Gebzespor yönetimi bölgedeki spor basınıyla önceki akşam Turhan Restaurant’ta basın sözcüsü Bülent Turhan’ın organize ettiği iftar yemeğinde bir araya geldi. Yoğun bir katılımın olduğu iftarda İlker Çakır ile Bülent Turhan kamuoyunu bilgilendiren açıklamalarda bulundu. Gebzespor’un 5.6 milyonluk futbolcu alacağının 1.4 Milyon liralık kısmını ödendiğini söyleyen Basın Sözcüsü Bülent Turhan iftara katılan konuklara da teşekkürlerini sundu. Ardından sözü alan Başkan İlker Çakır Gebzespor gündemine dair açıklamalarda bulundu.

 

KURTULUŞ MÜCADELESİNE

BİRLİKTE DESTEK OLALIM

Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır gazetecilerle yaptığı sohbette kulübün yürüttüğü çalışmalarla ve geleceğiyle ilgili bilgi aktardı. Çakır, “Biz burada ‘Gebzelilik bilinci’ adı altında bir çalışma başlattık. Biz doğru işler yaptığımız müddetçe yolumuz oldukça açık olacaktır. Gebzespor’da alacağı bulunan 24 futbolcunun alacağını kapattık. 35 tane alacaklı kaldı. Gebzespor’un 1 Milyon 400 Bin TL’lik borcunu kapattık. Diğer borçlarla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Gebzelilik bilinciyle hareket ederek tüm Gebzelileri yanımızda görmek istiyoruz. Başarıyı hep birlikte paylaşalım, kurtuluş mücadelesinde kulübümüze birlikte destek olalım” dedi. Öte yandan kombinelerle ilgili de konuşan Çakır, “Vatandaşların sağduyulu davranarak kombinelere gösterdiği ilgi bizleri sevindiriyor. Hedefimiz 5 bin kombineyi satmak. Arkadaşlarımız gece gündüz çalışıyorlar. Bir kombine alarak Gebzespor’un kurtuluş mücadelesinde herkes pay sahibi olsun istiyoruz” dedi.

 

TURHAN: COŞKULU BİR

ŞAMPİYONLUK OLSUN

Anibal kavşağında bulunan Turhan Restaurant’ta iftar organizasyonunu düzenleyen Gebzespor Basın Sözcüsü Bülent Turhan şu şekilde görüşlerini aktardı: “Sattığımız kombineleri tek tek isim yazarak kaydını tutuyoruz. Oldukça şeffaf çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Gebzespor’un bugün 1.4 milyonluk borcu temizlendi. Herkesin elini taşın altına koyarak destek vermesini diliyoruz. Sattığımız kombinelerden dolayı bu sene tribünlerimiz daha fazla kalabalık olacaktır. İnşallah sezon sonunda coşkulu bir şampiyonluk yaşayacağız” dedi.

 

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ