GEBZE İMH’İN VOLEYBOL TURNUVASINDA KAYITLAR DEVAM EDİYOR

GEBZE İMH’İN VOLEYBOL TURNUVASINDA KAYITLAR DEVAM EDİYOR
  • 02.02.2015
  • 3.324 kez okundu

Gebze İMH’nin düzenlediği voleybol turnuvasına başvurular devam ediyor

 

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin geleneksel 2. Voleybol Turnuvası’na başvurular 7 Şubat 2015 Cumartesi tarihine kadar devam edecek.

 

TURNUVA HERKESE AÇIK

Gebze’de gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel faaliyetlerle adını duyuran Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi, ödüllü voleybol turnuvası düzenledi. Ana sponsorluğunu Hospital Park Darıca Hastanesi’nin yaptığı turnuvaya Gebze’deki tüm kulüpler, sivil toplum kuruluşları ve derneklerle dileyen Gebzeliler takım kurarak katılabilecek.

Turnuvada şampiyonluğu kazanan takımın tüm oyuncuları birer adet tablet ve 7 ciltlik tefsirle ödüllendirilecek. Turnuva ikincisi takıma birer tefsirin verileceği organizasyonda ayrıca katılan her sporcuya Kur’an’ı Kerim meali hediye edilecek.

SON BAŞVURU 7 ŞUBAT 2015

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi’nden yapılan açıklamaya göre, turnuvaya katılmak isteyen kulüp, dernek ve kuruluşlar başvurularını 7 Şubat 2015 Cumartesi akşamına kadar H.Halil Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi’ndeki İMH Gebze merkezine yapabilecek. Turnuva ile ilgili 0 2626 644 30 50 ve 0536 417 91 20 No’lu telefonlardan ve Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin  www.imhgebze.com adresinden bilgi alınabilecek. Ana sponsor Hospital Park Darıca Hastanesi ile birlikte Reel Aliminyum, Keskinler Gıda, Gezgin Kitabevi, Sistem Elektrik, Nuun Mutfak, Bıcır Bebe, Tercih Yapı, Özel Çözüm Lisesi, Kazan Kundura ve Ena Reklam turnuvaya sponsor oldu.

MÜSABAKALAR ÇAYIROVA KAPALI SPOR SALONU’NDA YAPILACAK

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği voleybol turnuvası müsabakaları 10 Şubat Salı akşamı Çayırova Kapalı Spor Salonu’nda başlayacak. Takımlar 6 asil ve 2 yedek oyuncudan oluşacak. İki tur halinde gerçekleştirilecek müsabakalar lig usulü oynanacak. Gebze İMH Başkanı Ali Erol, bu yıl ikincisini gerçekleştirdikleri voleybol turnuvasının tüm kulüp ve sivil toplum kuruluşlarına açık olduğunu belirterek, Gebze’deki kulüp, dernek ve sivil toplum kuruluşlarının kaynaşmasına vesile olacak turnuvaya herkesi davet etti.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ