GEBZE İMH YAZ OKULU BAŞLIYOR

GEBZE İMH YAZ OKULU BAŞLIYOR
  • 02.07.2018
  • 3.489 kez okundu

ÇOCUKLAR HEM ÖĞRENECEK HEM EĞLENECEK

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi Eğitim Komisyonu’nun 2 Temmuz 2018 Pazartesi günü başlatacağı Yaz Okulu’na kayıtlar sürüyor. 2 Temmuz- 3 Ağustos 2018 tarihleri arasında düzenlenecek yaz okulunda öğrencilerin zihinsel ve bedensel gelişimine uygun, eğlendirerek öğreten bir eğitim programı uygulanacak. Bir ay sürecek okulda Kur’an’ı Kerim, temel dini bilgiler, ilmihal bilgileri, değerler eğitimi ve siyer programlarının yanı sıra yüzme, futbol, satranç ve at çiftliğinde binicilik eğitimi gibi spor branşlarında aktiviteler yer alacak.

KAYITLAR KONTENJANLA SINIRLI

Haftanın beş günü gerçekleştirilecek yaz okulu 3-4-5-6 ve 7. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirilecek ve öğretmen ve eğitimciler çocuklara eğlenerek öğreten bir ders programı uygulayacak. Yaz okulu kapsamında geziler, piknik, uçurtma şenliği, sinema, halı saha maçları, el işleri ve boyama etkinlikleri de düzenlenecek.

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi yetkilileri, Çayırova Şehit Er Mücahit Okur Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 2 Temmuz 2018 Pazartesi günü başlayacak Yaz Okulu’na kayıtların kontenjanla sınırlı olduğunu belirterek, öğrenci velilerinden kayıtlarını en kısa sürede yapmalarını istedi.

Yaz okuluna kayıt yaptırmak isteyen veliler 0 262 644 30 50 ve 0 542 644 30 50 No’lu telefonlarla iletişim kurabilecek.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ