FUTBOL ANTRENÖRLERİNE UYARI

FUTBOL ANTRENÖRLERİNE UYARI
  • 27.09.2015
  • 2.541 kez okundu

Futbol antrenörleri lisans kurs başvuru süresinin sonuna gelindi. 21 Ağustos’ta başlayan başvurular 30 Eylül Çarşamba günü mesai saatiyle bitecek. Dernek Başkanı Remzi Demirer, antrenörleri uyardı.

 

DERNEKTEN YAPILAN DUYURU ŞÖYLE:

Bu arada derneğin resmi internet sitesinden konuyla ilgili duyuru yayınlandı. “Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesi olan TFF.org üzerinden yapılacak başvurular 30 Eylül 2015 Çarşamba günü saat 17.00’de sona erecek. Başvurular kapatıldıktan sonra yapılacak değerlendirmeler sonucunda puan sıralamasına göre katılımcılara kurs davetleri yapılacak. Ayrıca Mayıs 2016 sonuna kadar düzenlemesi kesinleşmiş tüm kurslar TFF.org’dan yayınlanacak.”

 

GÜNCELLEME İÇİN HATIRLATMA

Bu arada, Dernek güncelleme kurslarıyla ilgili de bir duyuru yayınladı. Bildiri şöyle: “TFF Lisansına(TFF Teknik Direktör, TFF A-Lisans, TFF-B Lisans, TFF Profesyonel Kaleci Antrenörü) sahip olup UEFA Güncellemesine çeşitli sebeplerden dolayı katılamayan antrenörlerimiz için bir defaya mahsus UEFA Güncelleme kursları açılması için çalışmalar başlatılmış olup katılmak isteyenlerin16 Ekim 2015 Cuma günü akşamına kadar. TÜFAD KOCAELİ ŞUBESİNE isimlerine yazdırmaları önemle rica olunur.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ