DİLOVASI BELEDİYESPOR’UN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU

DİLOVASI BELEDİYESPOR’UN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU
  • 13.01.2015
  • 2.472 kez okundu

Dilovası Belediyespor’da yapılan kongre sonrası Recep Laç, yeni başkan olarak görevine başladı.

 

Yaklaşık 4 yıldır Kemal Memiş Başkanlığını yaptığı Dilovası Belediyespor bugün olağan üstü kongreye gitti. Olağan üstü kongrede Kemal Memiş’in yerine Recep Laç ve yeni yönetimi resmen göreve başladı. Dilovası Güneş Spor Tesislerinde yapılan kongreye Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediyesi Meclis üyeleri ve vatandaşlar katılırken Kulüp Başkanlığını bırakan Kemal Memiş ise kongreye katılmadı.

 

SPORUN HER ALANINDA OLACAĞIZ

Tek listeli yapılan kongrede Kulüp Başkanlığına aday olan Laç, yaptığı konuşmada “Geleceğini ve gencini düşünen her toplum spora ve sporcuya önem vermelidir. Biz ilçemize, gencimize ve geleceğimize önem verdiğimiz için kulüp başkanlığına aday oldum. Amacımız sadece futbol değil. Sporun her alanında var olmak istiyoruz.

 

SAĞLIKLI NESİLLER İÇİN VARIZ

Sağlıklı nesillerin yetişmesi için gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması için, dinamik, üreten ve kendini yetiştiren bir toplum hedefliyoruz. Bize bu görevi layık gören herkesin yüzünü kara çıkartmayacağımızın gayesi içerisinde olacağız. Daha önce kulüp başkanlığını yürüten Kemal Memiş ve ekibinde ve Olağan üstü kongremize katılan ve bizlere destek sunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

 

KENDİ SPORCUMUZU YETİŞTİRMELİYİZ

Laç’ın ardından konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ise yaptığı konuşmada “Göreve geldiğimizden bu güne gençlerimizin daha sağlıklı ve bilinçli yetişmesi için spora teşvik edilmesi konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dilovası’nda gençlerimizin elinden tuttuğumuz sürece çok büyük başarıların geleceğini biliyoruz. Özellikle yaz spor okullarımızı çok önemsiyoruz. Buradan yetişecek gençlerimizin ileride Dilovası Belediyespor’da top koşturacak olması bizler için çok önemlidir. Kendi sporcusunu yetiştirecek olan bir kulüp çok daha başarılı olacaktır. Bu düşüncelerle eski yöneticilerimize teşekkür ediyor. Recep Laç ve yeni yönetimine de başarılar diliyorum.” dedi.

 

OY BİRLİĞİ İLE SEÇİLDİ

Konuşmaların ardından Divan Başkanlığına seçilen Hakkı Nalbant ve Divan üyeleri Halis Öz ve Hatice Tuzcu başkanlığında yapılan açık oylama da oy birliği ile Recep Laç ve yeni yönetimi belirlendi.

 

İŞTE RECEP LAÇ’IN YÖNETİMİ

ASİL

Başkan ; Recep Laç, Enver Aydemir, Halit Ekici, Fethullah Kocaman, Adnan Sak, Ahmet Ekici, Özcan Yeğen, Mehmet Öztürk, Musa Turhan, Mirza Mehmet Taşdemir, Celal Çelik, Bekir Kılavlı, Servet Ataş, Nizamettin Balcı, Cengiz Kasar

 

YEDEK

Fethi Şimşek, Yılmaz Polat, Orhan Gülek, Barış Kılıç, Nevzat Demirel, Ahmet Türk, İbrahim Karagöz, Nihat Arslan, Çetin Aladağ, Sinan Yaşar, Fehmi Algaç, Fettah Toltar, Erkan Güneş, Halis Öz, Emirhan Topçu, Yasin Akın, Servet Meral,

 

DENETLEME KURULU

Necati Temiz, Mustafa Şahin, Bekir Dursun

 

 

 

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ